Padel 95 z dumą ogłasza otwarcie swojego nowego centrum padel, przestrzeń dedykowana zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Centrum, zlokalizowane w departamencie Val-d'Oise, ma 7 krytych torów, oferując wysokości od 8 do 11 metrówi rozciąga się na a Klub o powierzchni 350m². Odwiedzający będą mogli zjeść i cieszyć się transmisją różnorodnych wydarzeń sportowych dzięki „bar sportowy”. Profesjonalny sklep de Padel 95 pozwoli każdemu zdobyć wszystko, co niezbędne do praktyki padel, w tym piłki, rakiety, torby, buty i inne.

Zespół pedagogiczny jest gotowy do prowadzenia zajęć padel dla wszystkich, niezależnie od tego, czy jest w toku indywidualny ou zbioroweW journée lub wieczór, a także w trakcie etapy specyficzny.

Padel 95 angażuje się także w działalność konkursową, organizując m.in wiele turniejów de wszystkie poziomy i spotkania międzyklubowe. Zapraszamy firmy inicjacje lub konkursy budowania zespołu, po którym może nastąpić koktajle na ceremonię wręczenia nagród.

centrum Padel 95 Val d’Oise

Historia Padel 95

Projekt powstał w wyniku współpracy pomiędzy Charlesa Viarda, specjalista sportów rakietowych od ponad 25 lat w firmie Ekosport (tenis ziemny, padeli bieganie) oraz Christophe Ruscassier, współzałożyciel sieci Le ComptoirItalien Mama Mia (9 restauracji) oraz zapalony tenisista i tenisista padel. Ich wspólna wizja doprowadziła do ujednolicenia ich początkowych projektów, co zaowocowało powstaniem Padel 95, Ze wsparciem z Alp Sudy, doświadczony menadżer w zakresie hal sportowych.

Otwarcie i inauguracja

Inauguracja odbędzie się dzień wcześniej, Piątek kwietnia 12, w obecności licznych osobistości lokalnych (burmistrzów, zastępców, prezesów stowarzyszeń), zawodowych graczy padel, gwiazdy futbolu i przedstawiciele mediów, m.in Region Francji 3, różne lokalne gazety i Padel Magazine.