Padel 95 z dumą ogłasza udaną inaugurację swojej zupełnie nowe centrum padel w Val-d’Oise (95).

Wydarzenie, które miało miejsce to jeudi 11 avril 2024, przyciągnęła uwagę miłośników i fanów sportu padel z całego regionu.

Najnowocześniejsze udogodnienia

Centrum to, zlokalizowane w Pontoise, wyróżnia się dzięki jego powierzchnia wynosi 2500m2 (7 torów), ale także Live Sports Bar, który transmituje na żywo liczne zawody sportowe.

Dzięki profesjonalnym kortom halowym, najnowocześniejszym infrastrukturom oraz zespołowi oddanych ekspertów i trenerów, ośrodek jest gotowy do rozpoczęcia działalności ulubione miejsce miłośników aktywnego wypoczynku.

Inauguracja udana

Inaugurację uświetniła oficjalna ceremonia w obecności burmistrza Pontoise, Stephanie Von Euw, który podzielił się swoim entuzjazmem z powodu pojawienia się tej niezwykłej budowli.

Inauguracja Padel 95

Goście mieli okazję odkryć instalacje, aby wziąć udział w demonstracjach gier na wysokim poziomie z Jerome Inzerillo et Benjamin Tisonale także możliwość wzięcia udziału w świątecznych zajęciach i poczęstunku przez cały wieczór.

"Jesteśmy podekscytowani możliwością otwarcia naszych drzwi i dzielenia się naszą pasją padel ze wspólnotą 95", powiedział Alp Suda, kierownik obiektu. „Ośrodek ten to coś więcej niż tylko obiekt sportowy, to miejsce, w którym ludzie mogą się spotykać, bawić i spędzać razem intensywne sportowe chwile."

Partnerstwo z Head

Kontynuując to, co robi od lat w zakresie wspierania struktur padel w ich rozwoju, to z dumą marka Head współpracować z Padel 95, aby stworzyć pierwszy klub integrujący nazewnictwo „by HEAD » związany z kompleksem.

To pierwszy taki przypadek we Francji marka jest z tego powodu bardzo zadowolona, ​​ponieważ obiekt jest naprawdę bardzo wysokiej jakości, z 7 krytymi kortami i wysokością 10 metrów.

Wewnątrz Proshopu znajdziesz przestrzeń „sklep w sklepie”. możliwość przetestowania całego asortymentu Head Padel : rakiety śnieżne, buty i tekstylia.

Padel 95 przez Head

Na koniec wszyscy nauczyciele i członkowie zespołów będą nosić barwy stowarzyszenia. Padel 95 przez HEAD.

To nowe ustawienie, które uzupełnia ogólnokrajową sieć marki, umożliwi zespołom HEAD de wdrożyć liczne aktywacje dla graczy amatorskich. Dowód w postaci wystawy, która odbyła się podczas ceremonii inauguracji klubu w towarzystwie dwóch czołowych zawodników marki, Tison i Inzerillo.

Padel 95 jest teraz otwarty dla publiczności i oferuje pełen zakres usług, w tym zajęcia, comiesięczne wydarzenia i konkursy.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.