Jak powiedzieliśmy kilka dni temu, a P1000 100% damski przygotowuje się na boku Padel Arena. Turniej, który zapowiada się dość wyjątkowo, ponieważ warunki będą dość wyjątkowe jak na turniej krajowy, z podwojoną nagrodą pieniężną, ale także opłaconym noclegiem w hotelu dla czterech par półfinalistów, dostępnym transportem ze stacji Rouen, cateringiem zaplanowanym na cały weekend i nawet pakiet powitalny dla wszystkich uczestników!

Warunki, które przyciągnęły jedne z najlepszych zawodniczek francuskiej ligi, takie jak Elodie Invernon, Mélanie Ros, Laura Clergue, Marie Lefevre, Charlyne Tonda, Alexise Duchene, a nawet była tenisistka Emilie Loit, która pod wrażeniem kilka tygodni temu w Bordeaux !

Dla tych, którzy jeszcze nie potwierdzili swojej rejestracji, jest tutaj: turnieje@padel-arena.com

Plakat-P1000-damski-Padel-Arena

Ci, którzy chcieliby zobaczyć mecze, ale nie będą mogli pojechać do Rouen, nie panikujcie może ich śledzić Padel Magiczny telewizor z kwater poprzez poniższe linki!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !