W Padel Arena (Rouen) w ten weekend był to turniej padel z parą Laval i kolejną mieszanką gracza Laval i paryża.

ekspercka tablica turniejowa

Musisz być gościem, aby przejść do finału

Bilet wstępu do finału turnieju Arena nie był lokalny. Było jednak kilka uzbrojonych par, ale niewystarczające, by zginać pary gości.

W fazie grupowej niektóre mecze trwały szczególnie z parami, które spędziły wiele godzin na boisku jako Alexandre Toutain i Alex Garcia.

Zaobserwowano również, że niektóre pary mogą zrobić wiele w nadchodzących miesiącach. Myślimy w szczególności o dwóch parach, które okazały się szczególnie wytrwałe: Grosson / Douteau i Dermit / Gauthier.

Jeśli chodzi o finał, prawie stał się najszybszym meczem w erze francuskiego wiosła ...

Finał na prąd przemienny

W finale znaleźliśmy więc dwie ulubione pary w finale, a mianowicie Simona Boissé i Francka Binistiego przeciwko Justinowi Garnierowi i Pierre'owi Touzardowi. Pary nie zgromadziły zbyt wiele w rezerwach na te finały. Więc możemy się spodziewać długiego meczu. Tyle że wśród graczy 4 obecnych na boisku zawodnik z pewnością był fizycznie na Padel Arenie, ale mentalnie może w Paryżu lub w innym miejscu w Valladolid, być może oglądając finał World Padel Tour (przypis redaktora, Franck Binisti) , W każdym razie, po około dziesięciu minutach Simon Boissé i Franck Binisti otrzymali 6 / 0. 6 jako liczba minut, które trwały pierwszy zestaw, a zero, być może liczba punktów zdobytych w tym pierwszym zestawie. To znaczy

Z przodu trzeba było pozostać skoncentrowanym, ponieważ przebudzenie mogło mieć miejsce. I to właśnie stało się na początku zestawu 4e. Doprowadzony 4 / 1 w drugim secie, para mieszana (Paris / Laval) lepiej zwróciła piłkę, poziom był zrównoważony, a wymiana trwała w końcu ku zadowoleniu widzów obecnych w klubie.

Boissé / Binisti powrócił do 5 wszędzie po zapisaniu piłek 2, a następnie do 6 wszędzie po ponownym zapisaniu piłek 2.

Zwycięstwo 100 Laval

Podczas remisu Justin Garnier, który był nieskazitelny, stracił koncentrację i w ten sposób zaoferował parę piłek przeciwnej parze, aby ożywić i wbić drugi set. Simon Boissé, silny, nie rzucił się. Ale znowu, duża słabość wynikała z jego kolegi z zespołu Francka Binistiego, któremu udało się znaleźć umysł w drugim secie. Podczas gdy Boissé / Binisti poprowadził 3 do 1 w dogrywce, Franck Binisti popełnił serię nieprowokowanych fauli. To było za dużo. A Touzard / Garnier w końcu wygrał drugi set. (Wynik końcowy: 6 / 0 7 / 6)

Specjalne wyróżnienie dla Pierre'a Touzarda, który był w trakcie gry i ogólnie w turnieju o niepokojącej regularności. Justin Garnier, szefie, zawsze potrafił strzelać do roztrzaskanych konie, które bardzo bolały podczas turnieju.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.