Słusznie uznany za jednego z prekursorów padel we Francji i czasami uważana za lokomotywę w sprawach sportowych, zespoły Padel Central de Lyon i jego klub zrzeszony FFT the " Padel Club de Lyon ”nie spoczywa na ich osiągnięciach!

Liga Lyonnais stojąca za klubami padel

Po organizacji pierwszych mistrzostw Francji w październiku 2015 klub stał się uprzywilejowanym partnerem władz federalnych i regionalnych. Pewność, jaką Ligue du Lyonnais de Tennis ma przy organizacji faz regionalnych i międzyregionalnych, świadczy o wiedzy klubu w zakresie organizacji wydarzeń.

Jego 2500m² przyjemności na 5 stokach z widokiem na antresolę z panoramicznym widokiem na teren, jego „bikini bar” równie przestronny, jak przyjemny, a jego dynamiczny i kompetentny personel sprawia, że Padel Centralny Lyon to pozycja obowiązkowa dla każdego pasjonata tego sportu.

Coraz ważniejsza szkoła Padel

Ten nowy sezon zaczyna się od coraz większych ambicji dotyczących rozwoju naszego sportu. Pod przewodnictwem Simona Desliensa, panującego mistrza Europy z drużyną Francji, szkołą im Padel potroiła swoją liczbę i pojawiło się kilka grup szkoleniowych dla dorosłych, których głównym celem był pierwszy międzyklubowy konkurs zorganizowany przez Ligue du Lyonnais.

Jeśli chodzi o turnieje, to choć do rozwoju rozrywki dla przyjemności sprzyjają comiesięczne imprezy, które już we wrześniu i październiku odniosły duży sukces, najlepsze pary francuskie i międzynarodowe spotykają się na Padel Centralny Lyon w tym sezonie!

Od 11 do listopada 13, P1000

p1000-paddle-central-LyonRzeczywiście, od 11 do 13 w listopadzie, potężna grupa SERFIM, specjalizująca się w robotach publicznych, środowisku i technologiach komunikacyjnych, chciała powiązać swój wizerunek z pierwszym turniejem najwyższej kategorii nowej kategorii Nomenklatury FFT sezon 2016- 2017 (P1000).

Istotne partnerstwa umożliwią bezprecedensowe wyposażenie finansowe (ponad 1000 EUR), znaczące wyposażenie materialne (pakiet powitalny składający się z koszulki, plecaka oraz produktów sportowych i odżywczych), usługi wysokiej klasy ( Hotel partnerski w cenie minimalnej, codzienny odbiór kawy, aperitif na koniec turnieju, ...) i oczywiście ubezpieczenie dla graczy, aby zarejestrować jak najwięcej punktów w rankingu FFT.

Jeśli najlepsze pary z rankingu 2017, które się pojawią, zaczną rywalizować dopiero w sobotnie popołudnie przy stole finałowym o rozliczenie w środku popołudnia w niedzielę, wszystkie pozostałe będą miały szansę dołączyć do nich podczas kwalifikacji. progresywne, pozwalające grać w kilka gier bez zbyt dużej różnicy poziomów. Dla wielu oczekiwanych widzów wstęp będzie wolny przez 3 dni zawodów.

Kobiety nie są zapomniane, ale aby zaoferować im równoważne usługi i ekskluzywną wystawę, ich wydarzenie (również P1000) zostanie zakwestionowane nieco później w tym sezonie.

Międzynarodowy turniej w zasięgu wzroku

Oczywiście po stronie projektu dynamiczny, zmotywowany i dobrowolny zespół Padel Centralny Lyon /Padel Club de Lyon nie brakuje. Nie mogąc zdradzić zbyt wielu tajemnic, zaznacz już teraz daty 20-21-22 stycznia (kwalifikacje) i 3-4-5 lutego 2017 (etapy finałowe) na bezprecedensowy międzynarodowy turniej Open, podczas którego francuskie pary i międzynarodowi gracze będą walczyć o trofeum i wyposażenie finansowe. Wreszcie, jeśli Place du Capitole w Tuluzie to idealne miejsce Padel, Eurexpo czy Place Bellecour w Lyonie to z pewnością inne ...

Kierunek Padel Central Lyon stoki 🙂

Thomas MAURAND (nowy dyrektor operacyjny Padel Central Lyon)
Jérôme BECASSET (prezes Padel Club de Lyon)

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.