Słusznie uznany za jednego z prekursorów padla we Francji i czasami uważany za lokomotywę sportową, Padel Central de Lyon i jego stowarzyszony klub FFT „Padel Club of Lyon” nie spoczywają na ich osiągnięcia!

Liga Lyonnais stojąca za klubami padel

Po organizacji pierwszych mistrzostw Francji w październiku 2015 klub stał się uprzywilejowanym partnerem władz federalnych i regionalnych. Pewność, jaką Ligue du Lyonnais de Tennis ma przy organizacji faz regionalnych i międzyregionalnych, świadczy o wiedzy klubu w zakresie organizacji wydarzeń.

2500m² przyjemności na stokach 5 z widokiem na antresolę z panoramicznym widokiem na okolicę, „bar bikini” jako przestronny i przyjemny oraz dynamiczny i kompetentny personel sprawiają, że Padel Central Lyon jest koniecznością dla każdego miłośnika tego sportu.

Coraz ważniejsza szkoła Padel

Ten nowy sezon zaczyna się od coraz wyższych ambicji rozwoju naszego sportu. Pod kierownictwem Simona Desliens, panującego mistrza Europy z drużyną francuską, szkoła Padel potroiła swoją liczbę i pojawiło się kilka grup szkoleniowych dla dorosłych, organizując pierwsze zawody międzyklubowe przez Lyonnais League.

Jeśli chodzi o turnieje, chociaż rozwój rozrywki dla klientów rekreacyjnych jest wspierany przez comiesięczne wydarzenia, które już odniosły ogromny sukces we wrześniu i październiku, najlepsze pary francuskie i międzynarodowe mają spotkanie w Padel Central Lyon w tym sezonie!

Od 11 do listopada 13, P1000

p1000-paddle-central-LyonRzeczywiście, od 11 do 13 w listopadzie, potężna grupa SERFIM, specjalizująca się w robotach publicznych, środowisku i technologiach komunikacyjnych, chciała powiązać swój wizerunek z pierwszym turniejem najwyższej kategorii nowej kategorii Nomenklatury FFT sezon 2016- 2017 (P1000).

Istotne partnerstwa umożliwią bezprecedensowe wyposażenie finansowe (ponad 1000 €), znaczne wyposażenie materialne (pakiet powitalny składający się z koszulki, plecaka oraz produktów sportowych i odżywczych), usługi wysokiej klasy ( hotel partnerski w niskiej cenie, codziennie powitalna kawa, aperitif na koniec turnieju, ...) i oczywiście ubezpieczenie dla graczy, aby zarejestrować jak najwięcej punktów w rankingu FFT.

Jeśli najlepsze pary w tabeli 2017 rozpoczną rywalizację dopiero w sobotnie popołudnie w finałowym finale o środowe popołudnie w niedzielę, wszystkie pozostałe będą miały szansę dołączyć do nich w kwalifikacjach. progresywne, pozwalające grać kilka części bez dużej różnicy poziomów. Dla wielu oczekiwanych widzów wstęp będzie bezpłatny w 3 dniach zawodów.

Kobiety nie są zapomniane, ale aby zaoferować im równoważne usługi i ekskluzywną wystawę, ich wydarzenie (również P1000) zostanie zakwestionowane nieco później w tym sezonie.

Międzynarodowy turniej w zasięgu wzroku

Po stronie projektu nie brakuje oczywiście dynamicznego, zmotywowanego i dobrowolnego zespołu Padel Central Lyon / Padel Club of Lyon. Nie będąc w stanie ujawnić zbyt wielu tajemnic, sprawdź daty 20-21-22 stycznia (kwalifikacje) i 3-4-5 Luty 2017 (rundy finałowe), aby wziąć udział w niespotykanym międzynarodowym turnieju otwartym, podczas którego pary francuskie i amerykańskie będzie rywalizować odpowiednio o trofeum i nagrodę pieniężną. Wreszcie, jeśli miejsce stolicy w Tuluzie jest idealnym miejscem na Padel, Eurexpo lub Place Bellecour w Lyonie to z pewnością inne ...

Kierunek Padel Central Lyon stoki 🙂

Thomas MAURAND (nowy dyrektor operacyjny Padel Central Lyon)
Jérôme BECASSET (prezes Padel Club de Lyon)

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.