Już tylko tygodnie dzielą nas od jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku. Rzeczywiście, Roland-Garros, który obecnie gości najlepszych tenisistów na świecie, powoli przygotowuje się do Paryż Major Premier Padel.

Ale czekając, aż mityczny stadion będzie gospodarzem trzeciego Majora 11 roku od 17 do 2022 lipca Premier Padel, FFT po raz kolejny zainstalowało swoją tradycyjną szynę padel u Rolanda Garrosa.

Długo oczekiwana czwarta edycja

To nie pierwszy raz, kiedy padel zaprasza się podczas paryskich dwóch tygodni. Rzeczywiście pamiętajcie, to było w 2015 roku, że całość pierwsza animacja padel narodził się w obrębie tego mitycznego stadionu.
Cztery lata później i wraz z niesamowitym rozwojem, jaki przeżywa ten sport, ku uciesze pasjonatów w 2019 roku zorganizowano drugą edycję. W 2021 roku powrócił na trzeci sezon. Na przykład przyszło wiele osobistości, aby zagrać w tę grę Tony Parker et Alize Lim.

Tony Parker padel roland garros

Duża poprawa w tym roku

Biorąc pod uwagę sukces poprzednich wydarzeń, Francuska Federacja Tenisowa zdecydowała się ponownie założyć osłonę, oferując nową edycję, która rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 5 czerwca.

W środę odbyła się pierwsza wystawa z udziałem francuskich piłkarzy Dimitri Hueta, Mélissy Martin, Charlotte Soubrie i Laury Clergue.

A dużą nowością jest ten taras zainstalowany w przejściu środkowym, który pozwala przechodniom zobaczyć padeli oczywiście dla tych, którzy chcą spokojnie usadowić się, aby cieszyć się meczami i rozrywką!

Jeśli chodzi o program, każdego ranka odbywać się będą mecze pokazowe, podczas których na dywanie na zmianę na zmianę rzucają się różne osobowości. A po południu ku uciesze amatorów zorganizowane zostaną zajęcia i inicjacje!

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.