Enigmatyczna nazwa… nieznane miejsce… najlepsi gracze na świecie… najpiękniejszy tor na świecie… i data: w dniach 28 i 29 czerwca 2024 r.

Padel Pokazać nie zdradza nam jeszcze wszystkich swoich tajemnic, a dopiero zdradził kilka drobnych szczegółów wydarzenia. W dniach 28 i 29 czerwca br. Padel Show zgromadzi najlepszych graczy na świecie, legendarnych sportowców, artystów i nie tylko najwyraźniej dobry powód.

Niewiele informacji na temat lokalizacji, z wyjątkiem tego, że będzie to zrobione w departament Alpes-Maritimes, w "kultowe miejsce", NA "najpiękniejszy tor na świecie".

Nadal nie wiemy co Padel Show ma dla nas coś do zaoferowania… ale biorąc pod uwagę pierwsze elementy, które sugeruje, wydarzenie zapowiada się na obowiązkowe wydarzenie tego lata.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.