Powrót Padel Targi Trendów w Mediolanie. Przygotuj się na drugą edycję pierwszego dużego włoskiego wydarzenia poświęconego wyłącznie praktyce padel. Z 19-21 stycznia 2024, Allianz Mico Fiera Milano będzie wibrować przy dźwiękach zbiórek padel.

Podczas pierwszej edycji pt. w wydarzeniu wzięło udział ponad 18.000 2.000 uczestników, w tym XNUMX XNUMX wybrało się na stoki padel. Pomiędzy kliniki i testów w rakietach śnieżnych, wszyscy mogli cieszyć się przygotowanymi trasami, zapewniając wciągające i wyjątkowe wrażenia. Obecnych było kilku trenerów międzynarodowych, m.in Martina Echegaray, Marcela Ferrari, Maxi Castellote i Gustavo Spector.

Padel-Trend-Expo-Allianz-MiCo-696x392
Padel Trend Expo Mediolan 2023

Zorganizowane przez Następna grupa, we współpracy z Włoska Federacja Tenisowa i padel a pod patronatem gminy Mediolan „targi” zgromadziły w ubiegłym roku około 100 wystawców.

Podczas tej imprezy kibice mieli także okazję spotkać się z mistrzami dyscypliny kalibru Martin Di Nenno, Miguel Yanguas, Gonzalo Rubio, Mati Diaz, Veronica Virseda, Jessica Castello, Luca Bergamini, Tolito Aguirre lub Juana Restivo.

Padel Targi Trendów

Niektórzy byli piłkarze, np Candela, Di Biagio, Maini, Locatelli, Amoruso, Panucci, Adani, Toni, Fiore i Giannichedda, również brał udział w tym wydarzeniu. Prowadzeni przez Bobo Vieri i jego turniej we Włoszech Padel Z kolei byli piłkarze rywalizowali ze sobą na oczach setek widzów wypełniających trybuny.

Organizatorzy wydarzenia liczą na kolejną edycję jeszcze bardziej międzynarodowy zasięg, właśnie w celu wzmocnienia obecności nabywców z niektórych nowych obszarów, w których padel szczególnie rośnie, takich jak Stany Zjednoczone, Bliski Wschód, Chiny i Wielka Brytania. „Datą do zaznaczenia w swoim pamiętniku jest okres od 19 do 21 stycznia 2024 r., zawsze w MiCo w Mediolanie, aby zapewnić fanom tego sportu wrażenia, które obiecują jeszcze bardziej ekscytujące, bogatsze i zabawniejsze", powiedział Marco Jannarelli, Przewodniczący Next Group.