Stopniowo pojawiają się różne platformy, które łączą dla graczy i kibiców różne usługi, takie jak rezerwacja boisk, porównywanie sprzętu, oferty tekstyliów lub obuwia, lokalizacja klubu itp. Wszystko, czego potrzebujesz do ćwiczeń padel coraz łatwiej i przede wszystkim tak, abyś mógł to robić gdziekolwiek jesteś.

Jeden z tych, którzy pragną popularyzować wolność padel est Padelist.net, który dzięki prostej rejestracji umożliwia kontakt z kolejnym partnerem, klubem padel lub trener w 54 krajach.

Umiędzynarodowienie sportu jest niezaprzeczalne i dlatego platformy tego typu są więcej niż przydatne, ponieważ po zarejestrowaniu będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy możliwych partnerów meczowych i innych usług bez konieczności płacenia, a wszystko dzięki prostej wyszukiwarce .

Poza tym, jakby tego było mało, Padelist.net posiada kilka działów poświęconych sprzętowi, w których możesz zobaczyć porównanie butów i rakiet z ich parametrami technicznymi, a tym samym wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Pourquoi Padelist.net?

Jak prawie zawsze za każdym dziełem kryje się historia. W tym przypadku bohaterem jest Kevin, pasjonat Francuza padel który podróżował z rodziną po Hiszpanii.

Podekscytowany perspektywą doskonalenia swoich umiejętności w te wolne dni, miał trudności ze znalezieniem trenera, z którym mógłby trenować. Ta sytuacja skłoniła Kevina do zastanowienia się nad możliwością stworzenia społeczności internetowej, w której wszyscy gracze padel którzy podróżują ze swoją rakietą, będą mogli grać, gdziekolwiek chcą. Tak się urodził Padeljest.

Na czym możemy znaleźć Padeljest?

Na tej międzynarodowej platformie możesz znaleźć:

  • Gracze z padel z którymi możesz bawić się w 54 krajach
  • Trenerzy z padel aby pomóc Ci poprawić swój poziom
  • Kraina padel

Ponadto korzystanie z Padelist.net jest całkowicie darmowy, nie potrzebujesz żadnych aplikacji do pobrania, możesz łączyć się z zawodnikami/trenerami z całego świata, a także uzyskiwać zniżki na sprzęt sportowy.

Na stronie można znaleźć także artykuły i wywiady z osobami zaangażowanymi w rozwój firmy padel.

Padelist.net / kontakt @padelist.net