Ogłaszane od marca, klub padel zespołu PadelIST, Padelto Bercy, otwiera swoje podwoje w najbliższy czwartek, 4 kwietnia w dwunastej dzielnicy Paryża.

Szkolenie braci Rapin we współpracy z Martinem Lévy ogłosiło na Instagramie uruchomienie tej nowej struktury wraz z przyjęciem publiczności i zawodników od czwartku. Już teraz możesz zarezerwować jeden z dwóch stoków dostępnych siedem dni w tygodniu od 7:23 do XNUMX:XNUMX na ich stronie internetowej.

Oprócz dwóch panoramicznych terenów najnowszej generacji, przy rue Escoffier 20 w Paryżu 12, w pobliżu stacji metra Porte Charenton i Cour Saint-émilion, można znaleźć klub z barem bufetowym, cateringiem, salą fitness, ping-pongiem i rzutkami pośród innych .

Jedną ze szczególnych cech tego klubu jest jego efemeryczny charakter. Publiczność będzie miała przed sobą około 1000 dni, aby cieszyć się tym obiektem, zanim prace ekodzielnicy Bercy-Charenton zniszczą budynek.

Skorzystaj z nowego centrum padel w Île-de-France, póki jest jeszcze czas!

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!