Kiedy padel przyłącza się do walki z rakiem piersi.

P1000 od 6 do 8 października 2023 r

Pad'elle Rose zorganizuje swój pierwszy turniej P1000 kobiet z pulą nagród pieniężnych w wysokości 2000 EUR i 3000 EUR dla zawodników. Wydarzenie się odbędzie od 6 do 8 października w Związku Sportowym Pointe des Galets (USPG) na wyspie Reunion.

Rekord uczestnictwa został pobity na poziomie regionalnym i krajowym, ponieważ obecnie zarejestrowanych jest 69 par, czyli 138 uczestników. Marie Boura i Céline Authenac (przypis wydawcy. 20. i 51. krajowy) pojadą na to wydarzenie.

Oprócz turnieju, klub organizuje zajęcia każdego dnia tygodnia, mające na celu zapoznanie ludzi z piłką nożną padel do wszystkich. Zaplanowano także zajęcia dla dzieci.

Etapy finałowe odbędą się w niedzielę od godziny 10:00, a finał zaplanowano na godzinę 15:30, po którym nastąpi wręczenie nagród i poczęstunek.

Nie wahajcie się śledzić programu i wyników na żywo!

Inicjatywa zbiorowa

Pad'elle Rose narodziło się z inicjatywy trzech kobiet: Nathalie, Frédérique i Emmanuelle, które wpadły na pomysł zorganizowania turnieju padel. Następnie sędzia Frédéric Peria-Simbin wpadł na pomysł, aby podkreślić padel kobiet wokół sprawy walki z rakiem piersi. Celem jest dotarcie do jak największej liczby kobiet i uzyskanie pozytywnych opinii od Francuskiej Federacji Tenisowej, która pomimo napiętego harmonogramu wyjątkowo zatwierdziła ten turniej.

Te cztery osoby zdołały zebrać zespół wolontariuszy, a także uzyskały wsparcie ligi, ratusza, klubu, a także rzeszę partnerów, którzy chcieli pomóc sprawie.

Cel wydarzenia jest prosty: łączyć padel kobiet w walce z rakiem piersi. Tak naprawdę część środków zostanie przekazana na rzecz liga walki z rakiem piersi.

Amance’a Redondy’ego

Zostałem fanem padel, Zamierzam informować Państwa na bieżąco o wszystkich nowościach padel ! Do zobaczenia wkrótce na stokach!