Powrót do szkoły jest tutaj, a wraz z nim wznowienie treningów, turniejów i dzikich zabaw. Jeśli twój kumpel ucierpiał na fali upałów lub przypadkowo natknął się na słup, musisz znaleźć zastępcę. Oto kuszące oferty oferowane przez nasze strony partnerskie, z którymi obsługa posprzedażowa nie zastrzeże Ci żadnych przykrych niespodzianek.

Head Ruch delta

Ten wybór zaczynamy od niezbędnej rakiety z oferty Head Delta, ruch. Oscylująca między 350 a 370 g jest nieco lżejsza niż Delta Elite, a zwłaszcza niż Delta Pro. Nie brakuje mu jednak mocy i wykazuje zwiększoną manewrowość, bardzo przydatną w locie lub do obrony.

Responsywna i responsywna Pala, ma wszystkie zalety rodziny Delta, w tym grafen zwiększający trwałość ramy, szorstką powierzchnię poprawiającą rotację, pianka Power Foam zapewniająca doskonałą wydajność piłki i ochronę polimerową, aby lepiej wytrzymać wstrząsy.

Podsumowując, musi mieć od Head, oferowane ekstremum Padel według stawki 224,90 €.

Młot Cartri CTR 520

Cartri to marka znana z wysokiej jakości swoich palisad. Hammer CTR 520, okrągła rakieta stworzona po to, by twoi przeciwnicy "młotkowali" nie jest wyjątkiem od reguły. Przy wadze od 355 do 375 g jest szczególnie poręczny. Połączenie karbonu 3K i 18K to gwarancja precyzji i kontroli, ale Cartri zastosował również włókno szklane, aby uzyskać komfort i tolerancję na niecentrowanie. Wyposażony w miękką piankę EVA, wieje ciepło i zimno, znajdując idealną równowagę między suchością w dotyku a elastycznością. Wreszcie relief 3D pozwala ci pokroić piłkę w poszukiwaniu najmniejszego możliwego odbicia. Zaoferowanie Ci tego będzie Cię kosztować 229 € w Racquet Padel.

Bullpadel Vertex 02 Avantline

Bullpadel-przed-Vertex-02

Nie prezentujemy już Vertex, bestsellera Bullpadel dostępny w kilku wariantach. Model Avantline to limitowana seria z bardzo udanym zielonym designem. Nie jest to najmocniejszy model w gamie, ale zapewnia znaczną moc piłki i komfort dzięki połączeniu włókna szklanego i włókna węglowego. Model w kształcie rombu, ważący od 365 do 380 g, Vertex Avantline oferuje szorstką powierzchnię, aby zoptymalizować śmiertelne efekty. Wystarczająco, aby zadowolić średniozaawansowanych lub zaawansowanych graczy szukających ofensywnej rakiety w niskiej cenie. W rzeczywistości jest dostępny pod adresem Esprit Padel Kupuj za 135,90 €.

Head Flash Pro 2022

Model Flash Pro 2022 poprawił się we wszystkich obszarach w ciągu jednego roku, oferując w szczególności lepsze wyjście piłki i zwiększony sweet-spot. Ten pala w kształcie kropli wody, dość lekki (360-370 g), jest szczególnie jednorodny. Spodoba się początkującym i średniozaawansowanym graczom poszukującym wszechstronności i komfortu. Aby niczego nie zepsuć, ma atrakcyjny design i ramę z włókna szklanego, która jest synonimem trwałości i elastyczności. Wszystko dla 99,90 € w Esprit Padel Sklep.

Bullpadel Przepływ światła 2022

Za mniej niż 100 euro początkujących lub średniozaawansowanych graczy stać na lekką wersję pala używanej przez Alejandrę Salazar. Zaletami tego podstawowego modelu są lekkość – a tym samym zwrotność – doskonała wydajność kulki i znaczna tolerancja przesunięcia. Cieszy się miękkim dotykiem piłki dzięki powierzchniom wykonanym z włókna szklanego, podczas gdy rama z włókna węglowego zapewnia niezbędną sztywność i odporność. Padel XP oferuje ci to teraz w cenie 93,95 €.

Head GravityMotion 2022

Lubisz wszechstronne rakiety nastawione na kontrolę? Gravity Motion może być dla Ciebie. Dzięki temu modelowi łączącemu włókno szklane i włókno węglowe, Head kultywuje lekkość (345 do 355 g) i bawi się „grawitacją”, co skutkuje trudną do dopasowania zwrotnością. Dzięki nadwymiarowemu sicie toleruje przybliżone centrowanie. Jej dobre wyjście piłki, które umożliwia Power Foam, minimalizuje wymagany wysiłek, a jej kontrola pozwala znaleźć idealną strefę i rotację, polepszoną przez wrażenia reliefowe. Jeśli chodzi o moc, faworyzuje ją technologia Auxetic, nowy klejnot austriackiej marki. Gdzie to kupić? W domu francuski Padel Kup za sumę 210 €.

Head Grafen Alpha Motion 360+

Stać na rakietę Ariany Sanchez za 155 € to z pewnością dobra okazja. Ponieważ oprócz ceny kanonicznej to Head Alpha Motion Graphene 360+ wyróżnia się nieskazitelną konsystencją. Wie, jak zrobić wszystko i robi to dobrze. Przy wadze 365 g na skali oferuje dobrą moc, nie dorównując tej z gamy Delta, ale faworyzując wyjście pocisku i zwrotność. Kontrola i tolerancja są również obecne w tym modelu, który docenia wielu profesjonalnych i amatorskich graczy. Co więcej, będzie pasować zarówno kobietom, jak i mężczyznom pragnącym opanować alfę i omegę padel ekspert. Ona na ciebie czeka chez Padel Referencja za 155 € !

Nox ML10 Pro Cup Pro

Czy nadal musimy prezentować Nox ML10 Pro Cup? Ta rakieta stworzona dla i przez Miguela Lampertiego w 2018 roku nigdy nie przestała ewoluować… i przyciąga setki tysięcy graczy. Podczas gdy inne marki wybierają 100% węgla, Nox preferuje powierzchnie z włókna szklanego, aby zapewnić większy komfort, pochłanianie wibracji i wyjście piłki. To bardzo proste, po spróbowaniu trudno później z niego zrezygnować. I pomimo okrągłego kształtu, z naprawdę optymalną strefą centrowania, ta ML10 oferuje znaczną moc, ułatwiając uderzenia z rotacją górną, efekty w górę i par 3. Kontrola to kolejny mocny punkt tego światowego bestsellera, który nie ma wad, ale ostatnia jakość : jego cena 174,95 € Padel referencje.

Adidas Essnova Carbon 3.1

Najsłodszą rzeczą w tym Adidas Essnova jest jego cena! Za mniej niż 150 euro stać Cię na broń przeznaczoną do ataku i rozbijania. Jeśli równowaga jest zorientowana na głowę, pozostaje zaskakująco łatwa do opanowania i zapewnia dużą jednorodność między siłą, kontrolą, a zwłaszcza piłką. Włókno węglowe 3K i pianka Eva Soft Performance zapewniają doskonałą precyzję i całą agresywność potrzebną podczas wykańczania. Wisienką na tym czerwono-czarnym torcie jest szorstkość „wirującego ostrza”, która pomoże Ci zakręcić piłką. Aby zamówić za 148,50 €, kierunek francuski Padel Sklep.

Stupa Siux Electra ST1

Bądź ostrożny, masz do czynienia z małym klejnotem estetyki, mocy i kontroli. Dzięki temu Siux Electra ST1, siódmy gracz na świecie Franco Stupaczuk zyskał jeszcze większą skuteczność w swoich powietrznych uderzeniach. Ale moc nie jest tutaj równoznaczna z ciężkością: ten hybrydowy pala (kropla wody) jest dostępny w wadze od 7 do 355 g, co daje mu znaczną zwrotność w obronie. Szorstki lakier dla lepszego rotacji, ekskluzywny system antywibracyjny i węgiel 375K na twarzach uzupełniają arsenał tej broni masowego rażenia. Doświadczeni gracze znajdą to na Padel XP za sumę 299 €.

Bullpadel Kontrola jonowa

Właściwi gracze, ta rakieta może być twoja. Ionic Control to okrągła wersja serii, która charakteryzuje się niewielką wagą i niskim wyważeniem, idealna dla osób poszukujących zwrotności. Tolerancja, wygoda i wszechstronność to jej główne cechy. Podsumowując, pianka MultiEva i waga co najmniej 365 g dają jej wystarczającą moc, co czyni ją bardzo wszechstronną rakietą.

Aby uzyskać ten Ionic Control o szorstkim ziarnie i eleganckim wyglądzie, za 199,95 EUR, przejdź do ekstremum Padel.

Head Flash Kobiety 2022

Kończymy ten wybór najniższą oferowaną ceną tutaj. The Head Flash Women to model, który będzie pasował kobietom – lub młodszym graczom – poszukującym zwrotności i szybkości ramion. Ale uwaga, to nie oznacza poświęcenia kontroli, wręcz przeciwnie! Comfort jest również na randce, aby ten model polecić okazjonalnym graczom, że ten Flash będzie towarzyszył im w szybkim postępie. Jest w magazynie w rakieta Padel w okazyjnej cenie 72 €.

Jerome Arnoux Journliaste

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.