To ogromny kompleks, który wkrótce zostanie otwarty w Lavau, na północ od Troyes: palatium. W tej infrastrukturze nie mniej niż 10 torów wewnętrznych będzie dostępny, do czerwca 2024 r.

Historia Palatium

Za projektem stoi człowiek Didiera De Amorina. Tenisista z pochodzenia i czysty Trojan, Didier De Amorin stawia sobie za cel stworzenie miejsca, w którym sport rymuje się z przyjemnością, będąc jednocześnie w sportowym i zadbanym miejscu.

Historia sięga Październik 2022. Na wakacjach Didier De Amorin odkrył padel z teściem. W tym tygodniu zagra trzy razy w trzech różnych kompleksach. W drodze powrotnej jest pewien jednego: „zamierzamy otworzyć A padel".

Infrastruktura i jej wyposażenie

Przygoda z Palatium rozpoczyna się dokładnie w tym momencie. Nowy kompleks jest już o krok od otwarcia. Praca się rozpoczęła w styczniu zeszłego roku na otwarcie planowane już w najbliższym czasie Czerwiec 2024.

Od strony sportowej kompleks będzie się składał z:

  • 10 kortów krytych przystosowane do konkurencji m.in 3 do międzynarodowych standardów konkurencji.
  • 1 sala fitness.
  • 2 Tenis plażowy.
  • 1 boisko Schuffle Board.
  • 1 Boisko do gry w petankę.

W Palatium znajdzie się także restauracja, bar sportowy, pięć biur, sala konferencyjna... a wszystko to zlokalizowane będzie w jednym budynku 4.500m2.

Życie klubowe

Klub ma na celu organizację kilka turniejów w ciągu rokua także prowadzenie zajęć, indywidualny i zbiorowy, zapewnione przez hiszpańskich trenerów.

Głównym celem Akademia Palatium, jest oferowanie kursów w Padel dzieciom i dorosłym. Mając to na uwadze, Palatium współpracuje z Akademia Diagonal Pro który trenuje i jest mentorem wielu światowej klasy graczy.

Kompleks Palatyński

Dzięki Palatium Didier De Amorin pragnie tworzyć marka możliwa do przeniesienia, silna i rozpoznawalna co pozwoli jej zaistnieć na rynku padel i sport rekreacyjny.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi