Jak powiedzieliśmy niedawno, Federico Chingotto jest kontuzjowany i niepewny końca sezonu. Na Instagramie jego kolega z drużyny Paquito Navarro, choć z pewnością zawiedziony niemożnością wzięcia udziału w Malmö Open, wolał w swoim charakterystycznym stylu śmiać się z sytuacji.

Poprosił więc swojego partnera, aby wykorzystał tę przerwę na trening… w Mus! Dla tych, którzy nie znają Mus, jest to bardzo popularna gra karciana, szczególnie w Kraju Basków i regionie Madrytu, która fascynuje niektórych graczy w karty. padel.

Najbardziej uzależnieni wydają się być z jednej strony Navarro i Chingotto, a z drugiej Nieto i Sanz. Rzeczywiście, oba duety bardzo często rozgrywają mecze pomiędzy meczami na turniejach. Nawarra także dodał swoje szczyptę soli, prosząc Argentyńczyka i Sewilli, aby więcej trenowali, ponieważ był „zmęczony pokonywaniem ich w każdym turnieju”!

Dobroduszna atmosfera wśród fanów Musa. W każdym razie mamy nadzieję, że „Super Raton” wkrótce wróci na stoki i będzie gotowy, aby zaprezentować swoją najlepszą grę w kieszeni!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !