Humorystyczna sekwencja, w której Paquito Navarro i Juan Martin Diaz wymieniają wiadomości na Instagramie.

Po porażce z Di Nenno/Stupą Paquito Navarro podzielił się swoim tradycyjnym postem po turnieju, który prawie wszyscy gracze publikują po wyeliminowaniu.

W hołdzie dla pary, która go zdominowała, oraz jego partnera Chingotto, Andaluzyjczyk powiedział, że w tym sezonie trzy lub cztery drużyny były lepsze od reszty. Na co Juan Martin Diaz odpowiedział humorystycznym tonem: „Czy jestem jedną z tych 3 czy 4 par?” Jako dobry showman Paquito odpowiedział: „Tak, z twojego domu”! Uwaga, która nie omieszkała rozśmieszyć wszystkich fanów.

Oczywiście te wiadomości należy traktować dosłownie: Juan Martin Diaz doskonale zdaje sobie sprawę, że mając prawie 48 lat, nie jest już w stanie konkurować z najlepszymi. Idzie gdzie indziej przejść na emeryturę po zakończeniu sezonu. Ze swojej strony Paquito, który udostępnił już utwór JMD, nie przegapi okazji, aby dokuczyć człowiekowi, który jest zarówno jego przyjacielem, jak i idolem młodości.

Dobroduszna atmosfera, która wyraźnie pokazuje, że padel to wyraźnie odrębny sport!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !