Paquito Navarro i Fede Chingotto przeżyli razem ciekawy sezon, w którym ugruntowali swoją pozycję jako czwarta para w tabeli padel światowy. Rok pięknie się skończyło tytułem – jedynym z pary – na WPT Master Final.

Mimo to obaj mężczyźni nie będą dalej razem. Paquito wyjaśnia naszym kolegom z: Oczekuje się, że dołączy do Sanyo Gutiérrez w 2024 r Marka że „Chingotto potrzebuje bardziej zdecydowanego zawodnika niż ja, szczególnie przy wysokich piłkach” i że potrzebuje także „bardziej zdecydowanego zawodnika”.

Jeśli obaj panowie dobrze sobie razem poradzą i będą darzyć się dużym szacunkiem, będą mieli świadomość, że łatwiej im będzie odgrywać czołowe role z bardziej uzupełniającymi się zawodnikami. Jego nowy kolega z drużyny to „ktoś, kto ma bardziej ofensywny profil, który pomoże mi zdobyć punkty”, a obaj mężczyźni mają ambicje: „Chcę, żebyśmy byli bardziej konkurencyjni i żebyśmy utrzymali pierwsze trzy pary, a jeśli się powiedzie, będzie bardzo dobrze”.

Andaluzyjczyk, który wyjaśnia, że ​​cieszy się, że może odpocząć po bardzo długim roku, nie może się już doczekać rozpoczęcia roku 2024: „Jestem niezwykle zmotywowany i jeśli kontuzje nas zostawią w spokoju i będziemy dobrze pracować, będziemy mogli pokonać nikogo”. To jest obiecujące!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !