To było tam der des der. Ostatni taniec World Padel Tour. Ostatnie emocje Finału Master. Ostatni mistrzowie Barcelony. Dwie pary do pisania historii: Lebron / Galan et Chingotto/Navarro.

Po zwycięstwie, wczesnym rankiem, Delfi Brea i Bea Gonzálezprzyszła kolej mężczyzn na wejście na czarny dywan Palau Sant Jordi. TO ultra-ulubione uczestnikami tego spotkania byli nikt inny jak Lebron i Galan. Zwróć jednak uwagę na Paquito Navarro i Federico Chingotto, marząc o pierwszym wspólnym tytule.

Od czasu ich związku Paquito i Fede borykają się z największymi pechami na świecie. Finały, często próżne nadzieje. W Barcelonie wreszcie są na szczycie. Wreszcie finał wygrany – i rozegrany – dla Fede Chingotto. W meczu, który przelecieli, zwycięstwo Chingotto i Navarro: 6 / 1 6 / 4.

Przerwa dla Lebrona/Galana, 6:0 dla Chingotto/Navarro

Wynik tej pierwszej rundy może być zaskakujący, jeśli spojrzysz tylko na pierwszą akcję meczu. Bo tak, jest dobrze Lebron i Galan, którzy przełamują się pierwsi w tym spotkaniu. Na tablicy wyników prowadzą 1:0, mecz trwa.

Wszystko zawaliło się w następnej grze byłych numerów 1 świata. NA złoty punkt, Ale Galan i Juan Lebron trafiają na bramkę. Trzeba powiedzieć, że z drugiej strony Federico Chingotto i Paquito Navarro robią wrażenie. Pomiędzy przebłyskami geniuszu a nierealną obroną Argentyńczyka mamy wrażenie, że nic nie jest w stanie zakłócić pary hiszpańsko-argentyńskiej.

Chingo i Paquito z obrzydzeniem po prostu dawne numery 1 na świecie. Pozbawiają rozwiązań Lebrona i Galana i widać to po wyniku. 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, a potem przychodzi bolesny 6/1. Po pierwszym rozdaniu Fede i Paquito są coraz bliżej realizacji swojego największego marzenia.

FINAŁ MISTRZOSTWA PAQUITO NAVARRO

Tytuł tego ostatniego tańca

Sytuacja nie poprawia się na początku drugiego seta Lebrona i Galana. Znamy Paquito Navarro i Federico Chingotto. Wiemy, że na początku drugiego seta mogą stracić prędkość. Nie Kontynuują dobrą passę, a nawet dostają kolejną przerwę. Tytuł wydaje się coraz bliższy.

Po drugiej stronie siatki były numer 1 świata nie może wiele zdziałać. Jednak będą szukać zasoby niezbędne do podbicia wyniku i wyeliminowania przerwy. Po raz kolejny grają bardzo źle i dają kolejną przerwę... Federico Chingotto serwuje w secie.

Gaby Reca mówi to przy zmianie stron: „naszym jedynym wrogiem jest niepokój". Nie jest łatwo zakończyć mecz. Tyle, że jeśli chodzi o Chingotto, wydaje się to dużo prostsze. Na swój ostatni taniec ofiarowują sobie najpiękniejszą piosenkę, są mistrzami Barcelony.

"Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się zdobyć ten tytuł. Tego właśnie brakowało zespołowi„, zeznaje Paquito na koniec spotkania. „Nauczył mnie wielu rzeczy i pozostawię po sobie bardzo dobre wspomnienia.„, podsumowuje Federico. Przypominamy, ulubieńcy publiczności nie zagrają razem w przyszłym sezonie.

Il Lebrona i Galana nie będzie hat-tricka. Tam będzie tytuł dla Chingotto i Navarro. I będzie ostatni mecz, który przejdzie do historii. TO World Padel Tour nie mógł się zakończyć bez ostatniego wybuchu, ostatniego dreszczu.