Przyjdź 2023Paquito Navarro rozpoczyna rok od porażki. Pamiętajcie, że Andaluzyjczyk nie czuł się dobrze na prawej stronie z Juanem Tello, a w Abu Zabi Andaluzyjczyk miał trudności z leworęcznym Gonzalo Rubio. W Doha niewiele lepiej spisał się duet hiszpańsko-argentyński, który w ósmym meczu wyeliminował Sancheza/Campagnolo.

Po porannej porażce w drugiej rundzie w Riyadzie Paquito od razu zamieścił na swoim koncie na Instagramie wiadomość, w której z humorem wyjaśnił, że ostatnio „początki sezonu nie są jego mocną stroną”.

Wiadomość, która być może uspokoi Sanyo. Rzeczywiście, po zakończeniu nieudanego etapu z „El Gato”, Paquito bardzo dobrze doszedł do siebie u boku Chingotto. Zatem bez paniki, ale wciąż miejmy nadzieję, że Gutiérrez i Navarro poradzą sobie w Doha lepiej niż Navarro i Tello w zeszłym roku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !