Jeśli postępujesz zgodnie z padel przez jakiś czas z pewnością nie umknęło to Waszej uwadze: Paquito Navarro zakończył swoje dwa ostatnie etapy z tytułem.

Najpierw z Martinem Di Nenno, nieco ponad rok temu. Po zmuszeniu Lebrona i Galana do walki o utrzymanie miejsca numer 1 do końca sezonu 2021, Paquito Navarro i Martin Di Nenno rozpoczęli rok 2022 z jednym celem: zdetronizować Ale i Juana. Ale sprawy nie miały pójść zgodnie z planem. A po spędzeniu sezonu bez zdobycia choćby najmniejszego tytułu, Paquito i Martin, bardziej w symbiozie na torze, zdecydowali się na początku października, tuż przed turniejem Santander, aby położyć kres swojej przygodzie.

Prawdziwe wyzwolenie dla dwóch mężczyzn, którzy mieli zdominować debaty w Kantabrii i rozdzielić się na szczycie, zdobywając tytuł nie tracąc ani jednego seta!

Andaluzyjczyk zrobił to ponownie w tym roku z Fede Chingotto. Po zapewnieniu sobie miejsca w pierwszej czwórce i wykazaniu się bardzo dobrą konsekwencją, „Super Raton” i „Paco”, poszukujący pierwszego tytułu w 4 r., zakończą w wielkim stylu w Palau Sant Jordi, wygrywając ostatni „Turniej Masters” „w historii World Padel Tour !

To raczej nowy nawyk, ponieważ Paquito nigdy tego nie robił przez prawie piętnaście lat swojej kariery! Czy zatem po skończeniu dwóch skojarzeń przy jednym tytule Andaluzyjczyk zrobi to samo ze swoim kolejnym kolegą z drużyny?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !