Kiedy mówimy o showmanie świata padel, nazwisko Paquito Navarro jest jednym z tych, które pojawiają się jako pierwsze.

Rzeczywiście, Sevillianin jest dobrze znany z robienia show zarówno na ekranie 20x10, jak i poza nim. Andaluzyjczyk w ostatnich latach podbił serca włoskich fanów, w tym także rapera Młodszy Cally i komentator Sky Sport Gianluigiego Bagnulo którzy postanowili skomponować piosenkę w hołdzie swojemu ulubionemu graczowi. W tej piosence wspomniano o wielu zawodnikach, ale to ulubieniec naszych zaalpejskich sąsiadów ma prawo do honorowego miejsca w chórze.

Finał Navarro Di Nenno WPT Santander Open 2022

W wywiadzie udzielonym naszym kolegom z ulNeverazo dwójka bohaterów wróciła do tego projektu pisarskiego i zwierzyła się sobie nawzajem z powstania tego nowego hitu.

"Nazwaliśmy to piosenką Isli Padel bo ten sport jest jak wyspa, na której króluje szczęście. To jak Ibiza, wielu twierdzi, że nigdy tam nie pojedzie, ale ostatecznie, kiedy tam przybędą, bardzo im się podoba i świetnie się bawią. To właśnie obserwujemy dzisiaj z padel. Na początku może być trudno, gdy spróbujesz tego po raz pierwszy, ale każdy, kto kontynuuje, nigdy nie przestaje się tym cieszyć.– skomentował Gianluigi Bagnulo.

Kontynuuje wyjaśniając powody, dla których to Paquito Navarro miał prawo wystąpić w chórze: „Wymieniane są wszystkie wielkie nazwiska, ale chór musiał być reprezentatywny i składać się tylko z jednego muzyka. […] Navarro to zawodnik, który najlepiej łączy w sobie padel i muzyka. Powiedziałbym, że Paquito jest najbardziej muzykalnym, najbardziej spektakularnym, ale i najpopularniejszym muzykiem. To ikona!"

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.