Podczas World Padel Tour 2016 Master, 2e Pary świata zarówno u pań, jak i panów miały ostatnie słowo. Nawet jeśli ...

Nieubłagane bliźniaczki

W tym tygodniu byli wyraźnie ponad wszystkimi, nawet ponad światowymi liczbami Salazar / Marrero. Zbyt łagodny w finale, zbyt wiele winy, zbyt małe rozbicie, aby Marta Marreo mogła dość martwić bliźniaczki przez cały czas gry. Pierwszy zestaw doskonale ilustruje ich dominację, wykonując 2 razy przerwę i wygrywając 6 / 2.

Majo i Mapi Sanchez Alayeto doskonale się spisali, ponieważ byli bardzo ofensywni od pierwszych punktów. Dwie siostry rozegrały grę, która zaskoczyła pierwszą na świecie parę, zmuszając ich do popełnienia niezliczonych nietypowych błędów w domu.

Kiedy lornetka tak gra, nie da się tak naprawdę wiele zrobić. To dla nich prawdziwa zemsta, a finał ubiegłego roku przegrał z tymi samymi graczami.

Jednak w drugim secie na 4/2 na korzyść bliźniaków, Alej / Marta wygrał mecz, który potrwa prawie 10 minut. para Salazar / Marrero nie powiedziała ostatniego słowa i wraca do wyniku, aby przejść do tie-breaku. Ale siostry nieco podniosły swój poziom, aby zdobyć ten ostateczny tytuł z wyróżnieniem, nawet jeśli pierwsze miejsce na świecie powróci na cały sezon w Salazar / Marrero.

Paquito / Sanyo potwierdza

Bez obecności światowych liczb podążających za ich pakietem na pół przeciwko Mieres / Lamperti z powodu problemu zdrowotnego, moglibyśmy oszacować, że karty zostały redystrybuowane… Dlatego liczyliśmy na wspaniały mecz…

Tak się jednak nie stało. Szybki mecz, mimo możliwości powrotu do wyniku w drugim secie i wielu błędów po stronie Mieresa i Lampertiego, które pozwalają Paquito i Sanyo wygrać ten finał bez podnoszenia poziomu w 2 setach: 6/2 6/4.

Będziemy pamiętać, że nie jest to bardzo piękne zwycięstwo świata numer dwa pomimo braku świata numer jeden, to absolutnie niezwykłe mecze kurczaka, między innymi mecz z Lahoz / Aday zapiera dech w piersiach (do zobaczenia na Padel Magazine YouTube od środy 21 grudzień)

Mistrz: turniej, który musi zwracać uwagę na publiczność i dziennikarzy

Franck Binisti robi swoje mała ogólna krytyka TUTAJ.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.