Drużyny naszych kobiet i mężczyzn nie zaskoczyły dwóch najlepszych europejskich narodów: Portugalii i Hiszpanii.

Scenariusz został napisany, ale wśród pań ośmieliliśmy się zachować niewielką nadzieję ... Portugalczycy wydawali się oczywiście bardziej dostępni niż Hiszpanie. Ale bardzo szybko nasze nadzieje zostały zepchnięte na bok przez portugalską drużynę 1, która zdobędzie pierwszy punkt przeciwko francuskiej zdobywczyni drugiego miejsca Laurie CLergue / Audrey Casanova. W 2 to francuska para 3e, Godallier / Vandaele, powraca na tor. Ale i tutaj marsz jest zbyt wysoki i będzie musiała pokłonić się w dwóch małych zestawach.

Z drugiej strony, nasi francuscy mistrzowie padla, Collombon / Ginier, wygrywają mecz w zestawach 2 (7 / 5 6 / 2). Pokazano im bardzo piękne rzeczy ... Koniec tak zachęcający, zanim jutro zagrasz w 3e.

Panowie, to oczywiście misja niemożliwa. Francja była przeciwna Hiszpanii. Wszyscy gracze z zespołu Francji mieli grać przeciwko graczom, których widzimy raczej w telewizji. Atmosfera była dobroduszna, a Drużyna Francji osiągnęła dobre wyniki w starciu z przyszłymi mistrzami Europy.

Jeśli w tej chwili nie znamy jeszcze przeciwników Drużyny Francji, u kobiet jak u mężczyzn brąz jest dostępny.

Vamos Francia!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.