Padel Magazine - Co to jest WPT? Kim są najlepsi gracze Padel na świecie? Sesja nadrabiania zaległości w tym artykule.

Padel Magazine dlatego poświęca ten artykuł bieżącemu sezonowi World Padel Tour.

W tym roku w programie są turnieje 19, a my mamy nieco ponad połowę sezonu, odkąd odbyło się już 11 turniejów.

Warto zauważyć, że tor World Padel Tour nie odbywa się wyłącznie w Hiszpanii. Turnieje 2 naprawdę dotyczą międzynarodowego: 1 w Lizbonie (Portugalia) i 1 w Buenos Aires (Argentyna). Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości francuskie miasta będą się martwić!

Aby powrócić do turniejów i wyników, widzimy, że trzy pary podniosły trofeum zwycięzcy:

[lista kontrolna] Juan Martin DIAZ i Fernando BELASTEGUIN, [/ lista kontrolna]

[lista kontrolna] Pablo LIMA i Juani MIERES [/ lista kontrolna]

[lista kontrolna] i wreszcie zespół niespodzianki Matias DIAZ i Cristian GUTIERREZ. [/ lista kontrolna]

Jeśli trzy drużyny wygrały co najmniej jeden turniej w tej chwili, to oczywiście Juan Martin i Fernando, liczby 1 na całym świecie, wyróżniają się na tle konkurencji: uczestniczyli w finale 8 dla 7 wygrywa! To podczas 5th sezonu sezonu, w Madrycie, zasmakują porażki w finale przeciwko Mieresowi i Limie.

Porozmawiajmy o tej parze Mieres Lima. Można powiedzieć, że są niezwykle regularni, ponieważ osiągnęli 9 razy więcej niż etap finału! Ale na końcowym 9 udało im się wygrać tylko 2. Raz widziałem wcześniej w Madrycie, drugi w Santa Maria przeciwko parze Gutièrrez Diaz. W czasach 6 znaleźli się w finale przeciwko Diazowi i Belasteguinowi i przegrali w czasach 5. Można powiedzieć, że to ich wkurzony zwierzak!

Wreszcie zespół 3th, ten, którego tak naprawdę nie spodziewaliśmy się na tym poziomie, złożony z Cristiana Gutiérreza i Matiasa Diaza. Udało im się podnieść 4 raz w finale i podbić 2 razy trofeum.

Wrócimy w przyszłym artykule na temat tej pary, ponieważ ćwiczy ona padla bardzo różniącego się od innych zespołów.

Podsumowując, wspomnijmy, że kolejnej drużynie udało się dotrzeć do finału na początku sezonu w Caceres, są to Sanyo Gutierrez i Maxi Sanchez.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.