Ostatnia runda 2000 właśnie się zakończyła, a obraz tego PXNUMX des Pyramides nabiera kształtów.

De Barbeyrac / Tournemire vs Meddah / Pommier: Co za mecz!

To spotkanie było bez wątpienia najbardziej spektakularnym przedpołudniem. Po pierwszym secie wygranym w tie-breaku przez Meddah i Pommier, De Barbeyrac i Tournemire utrzymali się, wygrywając drugiego seta (7-5). Supertie-break ostatecznie pozwala paryskiej parze wygrać (10-4).

Wybuchowe ósemki

Ostatecznie to para Quillet/Romanowski kwalifikuje się do XNUMX/XNUMX finału. Zwycięzcy paryskiej pary Mitjana/Toniutti będą więc musieli dokonać wyczynu eliminacji faworytów tego turnieju Bergeron/Blanqué, by mieć nadzieję na miejsce w kwaterze.

Britos i Inzerillo wysłali Huet/Morillon (6/1-6/0) i przygotowują się do walki z Hazizą/Maigretem w jednej z najbardziej obiecujących ósmych rund.

Ósmy wykres piramid P2000 mężczyzn

Cztery miejsca w ćwierćfinale kobiet

Zwycięskie pary z czterech XNUMX/XNUMX finału będą mogły zmierzyć się z rozstawionymi graczami, którzy przejdą do ćwierćfinałów.

Będziemy zatem mogli obserwować wejście do rywalizacji rozstawień od 5 do 8, takich jak pary Barsotti/Meites, Martin/Radovanovic, a nawet Alquier/Lambregts. Ta ostatnia para zmierzy się z Majdoubi / Maignien, którzy wygrali swoje spotkanie z wynikiem 6/0 6/0.

Piramidy P2000 ósmy stół kobiet

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !