Mniej niż 10 dni od rozpoczęcia Greenweez Paris Premier Padel Major, ostatnie szczegóły są dopracowane, co pozwala przewidzieć imponującą konkurencję. 

Prace posuwają się w szybkim tempie

Dwór-N°3-Roland-Garros-works-2022
Źródło zdjęcia: Stéphane Serre

Comme wspomniane w poprzednim artykule, praca wchodzi do domu tuż przed rozpoczęciem tego „Greenweez Paris Premier Padel Major”. Dla przypomnienia: 6 utworów z padel zostanie zbudowany na dziedzińcu centralnym (Philippe Chatrier) i kortach nr 2,3,4,5 (patrz mapa poniżej).

mapa rolanda garrosa Padel

8 miejsc będzie dostępnych na Philippe Chatrier i są już otwarte w sprzedaży (aby zdobyć bilety, tutaj: Greenweez Paris Premier Padel Major (Paryżpadelmajor.com)

Oprócz dostępu do kortu centralnego, miejsca te zagwarantują również automatyczny dostęp do meczów rozgrywanych na kortach bocznych (tak jak to miało miejsce podczas Premier Padel Major Włoch w Foro Italico).

Atrybut alt tego obrazu jest pusty, jego nazwa pliku to plan_padel_roland_garros_greenweez-1024x683.jpg.
Mapa Philippe Chatrier

Program i ceny

Poniżej znajdziesz oferty na różne rundy konkursu, który dla przypomnienia rozpoczyna się 10 lipca pierwszą rundą kwalifikacyjną.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.