Jest ruch w 20 najlepszych na świecie u kobiet z separacją trzy pary, już za kilka dni.

Różne separacje

Przede wszystkim koniec Carolina Navarro et Marina Guinart, ćwierćfinaliści pierwszego turnieju w tym roku w Riyadzie, postanowili zakończyć swoje stowarzyszenie. W swoim poście na Instagramie Marina Guinart serdecznie dziękuje firmie, która od dziewięciu lat jest numerem 1 na świecie: „Dziękuję za poświęcony czas i nauczenie mnie, jak być profesjonalistą od stóp do głów."

To także koniec Araceli Martinez et Sarah Ruiz Soto. Obaj gracze ogłosili zakończenie współpracy na Instagramie, prawie w tym samym czasie niż para Guinart/Navarro.

Kolejna separacja: ta Carolina orsi et Marina lobo, zaledwie kilka tygodni po ich stowarzyszeniu. Niestety obu zawodnikom nie udało się zakończyć meczu na dobrym poziomie, gdyż w trakcie meczu musieli się wycofać Puerto Cabello P2, po zatruciu pokarmowym.

To także koniec Lorena Rufo i Łucja Martinez. Po raz drugi w tym sezonie Lorena Rufo były partner Alix Collombon, traci partnera na szkodę innego gracza. Po Claudii Fernandez na początku sezonu, teraz kolej na Lucię Martinez, aby opuścić młodego Hiszpana.

Nowe pary

Na razie jedynie Carolina Orsi i Carolina Navarro ogłosiły rozpoczęcie współpracy na portalach społecznościowych. Obaj gracze są również zarejestrowani razem w Lotto Bruksela P2, co będzie początkiem ich stowarzyszenia.

W przypadku Loreny Rufo, Mariny Lobo, Mariny Guinart i Lucii Martinez, Araceli Martinez i Sary Ruiz nie mamy więcej oficjalnych informacji na temat reszty sezonu.

Jednak Marina Guinart et Araceli Martinez obaj są zarejestrowani razem w Lotto Bruksela P2. Być może początek nowej współpracy pomiędzy obydwoma graczami?

więcej Lorena Rufo et Sarah Ruiz Soto graliśmy razem w Puerto Cabello P2.

Dlatego też, jeśli weźmiemy pod uwagę, że mamy dwie inne nowe pary w obiegu damskim, logika będzie polegać na znalezieniu pary Marina Lobo / Lucia Martinez. Nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale wydaje się to całkiem logiczne.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.