W wieku 49 lat i plus dwa lata po przejściu na emeryturęCata Tenorio wczoraj powróciła na profesjonalny turniej.

Legendarna zawodniczka, obecnie trenerka i komentatorka, dzieli tor z Carlą Mesą podczas turnieju UPT Leganés Open i na razie radzi sobie całkiem nieźle. Rzeczywiście, Carla i Cata wygrały w dwóch setach z Aną Dominguez i Rebeką Lopez. Wynik końcowy 6/3 6/3.

Ta, która mimo wszystko przez ostatnie dwa lata pozostała aktywna – startowała w kategorii Pro Padel League w USA z Arkansas Matrix i nadal tam będzie tej wiosny w Miami – pokazuje, że mając prawie 50 lat, nadal można być w świetnej formie. Jutro Tenorio i Mesa spróbują kontynuować swoją przygodę z Melanią Merino i Sofią Saiz w meczu, który wciąż zapowiada się na trudny.

Oprócz powrotu Caty będziemy śledzić także powrót do zdrowia Juliety Bidahorrii, która wraca na stoki po operacji zerwania więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Argentyńczyk, były kolega z drużyny pochodzącego z Parany, po raz pierwszy podzieli się tym torem z Alix Collombon. Duet francusko-argentyński rozpocznie w poniedziałek o 9:30 na centralnym torze przeciwko młodym Martom Borrero i Martinie Fassio.

Tabela :

Aby śledzić mecze dzisiejszego ranka i popołudnia (tylko tor centralny):

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !