Frédéric Pommier i Lucas Dubourg wygrali P500 - Open Padel Horyzont / Head Paryż.

Turniej, w którym para była faworytem. Udało jej się to potwierdzić w wybuchowym półfinale przeciwko Rondeau / Gay, który wyglądał bardziej jak finał przed godziną. Były okazje dla Gay / Rondeau szczególnie w pierwszym secie… Ale to nie wystarczyło.

Było znane przed rozpoczęciem finału, zwycięzca imprezy znalazł się w dolnej części tabeli, co potwierdziło się w finale w jedną stronę na korzyść Pommiera / Dubourga przeciwko Revolowi / Bernardowi. Zwycięstwo w zestawach 2: 6 / 3 6 / 1.

Loïc Revol i Harold Bernard pokazali, że stają się coraz bardziej niebezpiecznymi graczami. Oprócz skomplikowanego pierwszego meczu z Etien / Lefevre para rozłożyła się w górnej części stołu.

W półfinale grała przeciwko kwalifikatorowi: Obertowi / Kohkmannowi, który w 1/2 logicznie pokonał rozstawionego nr 1 w tabeli Binisti / Amiot w 4 setach. Ale w 2/3 krok był trochę za wysoki, by mieć nadzieję, że minie Cape Revol / Bernard.

Padel Horizon udaje się, jak zwykle, oferować bardzo dobry turniej z bardzo dobrą atmosferą ze swoim słynnym sędzią kolekcjonerskim: Fabrice Veber.