Spojrzenie wstecz na wywiad z Lucile Pothier i Charlotte Soubrié w Urban P2000Padel Carquefou. Ci, którzy mają wygrał turniej rozmawiał z Mario Cordero o swoim nowym stowarzyszeniu po zwycięstwie w półfinale. Fragmenty.

Lucile Pothier: „W zeszłym roku czuliśmy się razem bardzo dobrze podczas wyścigu P1000, który wygraliśmy w Bordeaux. W ciągu roku często rozmawiamy, zawsze dobrze się dogadywaliśmy, graliśmy razem na obozie przygotowawczym drużyny francuskiej i widzieliśmy, że to dobrze działało, więc powiedzieliśmy sobie „czy nie przeżylibyśmy tego sezonu razem” i jestem bardzo zadowolony z tego stowarzyszenia. Oboje kochamy rugby, więc wszystko jest w porządku.

Charlotte Soubrie: „Planujemy wziąć udział w turniejach francuskich i FIP, a jeśli będą gorsze okresy, albo ja pojadę do Annecy, albo ona przyjedzie do Tuluzy”.

Aby zobaczyć cały wywiad, znajduje się on poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !