Zwykle na turniejach World Padel Tour, środowa XNUMX/XNUMX finału oraz rozgrywana na torze centralnym XNUMX/XNUMX finału są transmitowane na żywo w WPT-TV.

Jednak podczas tego Malmö Open, podobnie jak podczas poprzednich wydarzeń w Skandynawii, retransmisja odbywa się wyłącznie z kwater, bez urazy dla wielu widzów.

A jeśli ci fani są zirytowani, to po pierwsze dlatego, że nie wiedzą, dlaczego nie mają dostępu do tych spotkań. Niedawno zaobserwowaliśmy duży spór w tej sprawie ze stroną na Twitterze @elpadelesasi, który spotkał się z krytyką ze strony Nacho Palencii, Ceci Reiter i Gaby Reca za narzekanie na sytuację z dużą dozą ironii…

Dlaczego nie możemy oglądać meczów? Po prostu dlatego, że WPT przekazało produkcję telewizyjną turnieju Viaplay, kanałowi posiadającemu prawa telewizyjne do zawodów w Skandynawii, a ten ostatni po prostu zdecydował się rozpocząć transmisję w piątek. Obwód, który został ostatnio wchłonięty przez Premier Padel więc na tym etapie niewiele możemy z tym zrobić...

Dobra wiadomość jest taka, że ​​pozostał już tylko jeden dzień do śledzenia meczów na żywo w Canal Plus! Jeszcze trochę cierpliwości!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !