Jeśli Kalendarz na rok 2024 Premier Padel daje nam ogólne zarysy nadchodzącego sezonu na torze finansowanym przez QSI, nadal pozostaje niejasność co do kilku etapów.

Rzeczywiście, kiedy kalendarz został opublikowany, Premier Padel ogłosił, że P1 i P2 odbędą się w Andaluzji, nie precyzując, które miasta zostały wybrane.

Bez większego zaskoczenia, jak ogłosił podczas gali Luigi Carraro, to Malaga będzie gospodarzem P1 prezentacja FIP Platinum z Valladolid. Miasto Bea Gonzalez, Miguel Yanguas, Alex Ruiz i Carolina Navarro będą zatem miały prawo do czołowego etapu w 2024 roku. Zawody odbędą się w dniach 08-14 lipca.

Zastanawiamy się teraz, które miasto zostanie wybrane do P2 zaplanowanego od 29 kwietnia do 5 maja: Sewilla, Granada, Marbella, Kordoba? Do Twoich przewidywań!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi