Nie do odparcia w ostatnich trzech turniejach World Padel Tour, Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno muszą pokonać w tym Majorze Włoch.

Zwyciężyli w swoich pierwszych dwóch meczach w trzech setach, Superpibes wciąż musieli zaoferować sobie powrót, aby móc pokonać przeszkodę Capra / Sanchez w ten piątek.

Przy jednym secie przegranym, podopieczni Carlosa Pozzoniego walczyli dalej, wygrywając nieustanną walkę z rodakami: 6/7 7/6 6/4. Zwycięstwo odniesione w nieco ponad trzy godziny, w rzymskim piecu, które jutro mogło zostawić ślady w półfinał, na który wszyscy czekali...

Rzeczywiście, jeśli to było pracochłonne, Stupa i Di Nenno są dobrze w ostatniej czwórce, aw tę sobotę Arturo Coello / Agustin Tapia zmierzą się ze zwycięzcami Major of Doha. Rzeczywiście, ci, którzy są „tylko” rozstawieni na 4 miejscu w tym majorze BNL we Włoszech, byli bardzo silni, aby odnieść sukces w 1:30 przeciwko Bergamini / Ruiz: 6/3 7/6.

Coello i Tapia powinny być fajniejsze niż Di Nenno i Stupa w tę sobotę

Para hiszpańsko-argentyńska spędziła dziś na torze o połowę mniej czasu niż jutro ich przeciwnicy, co wyraźnie może działać na ich korzyść…

Dzień trwa w Rzymie z resztą kwartałów. Przejdź do Canal Plus Sport 360, aby oglądać mecze toru centralnego!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !