Tygodnie następują po sobie i są podobne dla zdobytych numerów 1 na świecie ich bilet do finału Brukseli P2. Arturo Coello i Agustín Tapia wygrali w dwóch setach z Mikiem Yanguasem i Javim Garrido 6 / 3 6 / 4.

Maszyna Coello/Tapia ponownie uderza, kwalifikując się do nowego finału na torze Premier Padel. Mike Yanguas i Javi Garrido stoczyli świetną walkę na boisku. Już, przerwa została szybko przyznana w pierwszej rundzie, przy stanie 2/1 dla numerów 1. Pomimo trzech okazji, aby wrócić do wyniku, outsiderami tego spotkania nie wykorzystali tych możliwości. To sprawia 6/3 dla Coello/Tapii.

W drugiej rundzie Arturo Coello i Agustín Tapia nie dali swoim przeciwnikom żadnych szans, nie tracąc ani jednego break pointa. Walec parowy był w ruchu, a para Mike Yanguas / Javi Garrido nie mogła nic z tym zrobić. Po 1h30 walki, w końcu się ukłonili 6 / 3 6 / 4.

Jest nowy finał dla Arturo Coello i Agustína Tapii, którzy jutro znajdą Federico Chingotto i Alejandro Galan, w spotkaniu, które przypomina już a clasico.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.