nieznacznie jak Premier Padel Burgund P2, który w piątek sprzedał 2000 biletów na dany dzień, Premier Padel Bruksela P2 ogłasza, że ​​przekroczyła tę samą poprzeczkę, ale na sobotę!

Jest to zatem już duży sukces konkursu zaplanowanego na 22-28 kwietnia, w ramach którego sprzedano 850 biletów na dzień i 1150 na wieczór!

Przypominamy, że Belgia może pochwalić się przyjęciem po raz trzeci z rzędu elity padel świat po wydarzeniach z World Padel Tour roku 2022 i 2023 oraz bycie częścią miejsc docelowych, które zostały utrzymane podczas „przeniesienia władzy” pomiędzy WPT a Premier Padel.

Tym samym po raz kolejny odnajdziemy w nim największe gwiazdy naszego sportu niesamowita obudowa Tour&Taxis, tak jak my potwierdził organizator Vincent Laureyssens.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !