Ogromny występ od Klaudia Fernandez et Gemma Triay który wyjął rozstawionego 1, Paula Josemaría et Ariany Sanchez, aby po raz kolejny dotrzeć do finału turnieju w Premier Padel.

Dwóch graczy Bullpadel Więc weź ich zemsta na światowych numerach 1, po porażce w finale w Doha na początku sezonu.

Początek meczu był skomplikowany dla pary Triay/Fernandez, którą przejęła gra Sanchez/Josemaria. Są wcześnie łamane w tym meczu. Mimo wszystko udało im się wrócić do gry i odnaleźć orientację na czarnym torze w Brukseli. Niestety, po raz kolejny zabrakło im Pauli Josemarii i Ariany Sanchez, które prowadziły w pierwszej rundzie: 7 / 5.

Gemma Triay i Claudia Fernandez rozpoczęły drugiego seta ze znacznie większą intencją i precyzją. Obrona młodej Claudii Fernandez przeszkodziła drużynie numer 1, a Gemma wykorzystała okazję, aby pokazać swoją siłę. W tym akcie rozstawiony z numerem 3 był bardziej na swoim miejscu i objął prowadzenie w wyniku. Nawrócili wszystkich ich możliwości przerwy (2/2), przed przerwą tylko dla Pauli i Ariego (1 / 2). To sprawia 6/4 w drugim secie.

W ostatniej rundzie po raz kolejny musieliśmy liczyć na Gemmę i Klaudię. Obaj gracze tak mają doskonale zagrane na początku seta szukać usług dla swoich przeciwników. Pomimo projektu A zmontowane Pauli Josemarii i Ariego Sancheza to rzeczywiście para Fernandez/Triay zepsuł się w najlepszym momenciew czas pieniędzy, o godzinie 5/4.

Ostatecznie Claudia Fernandez i Gemma Triay zakwalifikowały się do drugiego finału w tym sezonie z wynikiem: 5/7 6/4 6/4. Teraz czekają na swoich przeciwników. Spotkają się ze zwycięzcami meczu: Brea/Gonzalez – Icardo/Salazar.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.