Jak niedawno powiedzieliśmy, listy osób zarejestrowanych w Lotto Bruksela P2 zostały ujawnione przez Premier Padel. Zauważamy, że Paquito Navarro i Juan LeBron, którzy w tym sezonie rozegrają swój pierwszy wspólny turniej w Belgii, plasują się w drugiej pozycji, tuż przed swoimi byłymi kolegami z drużyny, Ale Galanem i Fede Chingotto.

O ile kibice od początku okazali większy entuzjazm duetowi Galan/Chingotto niż parze Navarro/Lebron, to właśnie hiszpańska para zacznie w Brukseli ze statusem rozstawionym z numerem 2 i tym samym zapewni, że będzie w finale zmierzyć się z numerem 1, Coello i Tapią!

Należy zauważyć, że po zmianach Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno, którzy w zeszłym sezonie byli wicemistrzami Coello/Tapia na WPT, znaleźli się na czwartej pozycji, aby jeszcze bardziej zmotywować zawodników Carlosa Pozzoniego. którzy nie mają mamy tylko jeden cel: pierwsze miejsce !

Z tyłu znajdziemy Belę i Tello, którzy wspólnie zadebiutują jako piąta para. Za nimi plasują się Garrido i Yanguas, którzy bardzo dobry początek sezonu zaowocowali szóstym miejscem.

Pierwszą ósemkę uzupełniają dwa „nowe stare duety”: Ruiz / Gonzalez i Sanchez / Gutiérrez.

Lista zarejestrowanych:

Jakie według Ciebie będą dobre i złe niespodzianki tego belgijskiego turnieju?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !