Le Premier Padel Bruksela P2 zapowiada się bardzo interesująco z wieloma nowymi parami, które pojawią się w Belgii.

Męska strona, będziemy oczywiście śledzić wielki powrót pary Lebron/Navarro, który, jak ostatnio powiedzieliśmy, rozstawią się z numerem 2. Paquito i „El Lobo” również wyprzedzą swoich byłych kolegów z drużyny Ale Galana i Fede Chingotto!

W Top 8 będziemy uprawnieni także do dwóch innych duetów, które się reformują: Alex Ruiz / Momo Gonzalez (TS7) i Maxi Sanchez / Sanyo Gutierrez (TS8).

Jednak atrakcją tych zawodów po stronie mężczyzn będzie oczywiście zupełnie nowy związek, w skład którego wchodzą Juan Tello i Fernando Belasteguin (TS5). „The Boss”, który rozegrał swój ostatni sezon w gronie zawodowców, już drugi raz w karierze próbuje przesunąć się na prawą stronę. W trudnej sytuacji na lewej stronie przeciwko młodszym i silniejszym zawodnikom rodak Pehuajo będzie próbował wnieść całe swoje doświadczenie do Juana Tello, któremu brakuje pewności siebie po rozstaniu z Chingotto. Czego oczekujesz od tej nowej argentyńskiej pary?

Z tyłu wyłoni się także kilka nowych stowarzyszeń w Belgii i są one co najmniej intrygujące, jak nowy duet utworzony przez Javiego Leala i Lucasa Campagnolo. Lucho Capra spróbuje wznowić grę u boku młodego Alexa Chozasa – z którym rozegrał kilka turniejów w 2023 roku – podczas gdy Gonzalo Rubio utworzy najciekawszą w 100% andaluzyjską parę ze strzelcem Jairo Bautistą.

Z tyłu będziemy śledzić powroty par Lamperti / Belluati i A.Gutierrez / José Rico, ale także nowe pary Muñoz / Garcia, Barahona / Fernandez i Diestro / Lijo!

Lista zarejestrowanych:

Kobieca stronawśród najlepszych nie było żadnych wstrząsów, ale sprawy pozostały daleko w tyle. Rzeczywiście w losowaniu głównym zadebiutuje aż siedem par: Rufo / Caldera, Nogueira / Talavan, Carolina Navarro / Orsi, Carnicero / Lobo, Lucia Martinez / Sharifova, Mesa / Ruiz Soto i Nuria Rodriguez / Maria Rodriguez!

Lista zarejestrowanych:

Które z nowych stowarzyszeń będzie Pana zdaniem najbardziej płodne?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !