Tym razem nie będzie wątpliwości co do centralnego toru ul Premier Padel Bruksela P2. Wczoraj potrącony przez Javiego Garcię i Jaime MuñozaW czwartek Juan Lebron i Paquito Navarro dominowali od początku do końca w meczu przeciwko Javiemu Ruizowi i Pablo Cardonie.

Ćwierćfinaliści Kataru Major oraz zwycięzcy UPT w Leganés i La Coruña, Pablo Cardona i Javi Ruiz, zobaczyli, że dzisiaj w 2/XNUMX finału turnieju Bruksela PXNUMX sprawiają sobie niespodziankę, ale Paquito i Lebron nie pozwolili im na to możliwość.

Dobrze uregulowane, liczby 2 rozwinęły się padel w ten czwartek, a osoby z zewnątrz nie miały nic do zrobienia. W swoim drugim wspólnym meczu w tym roku Andaluzyjczycy wygrali 6/2 6/3 w 58 minut i bez problemu zakwalifikowali się do ćwierćfinału.

Jutro zmierzą się z Cokim Nieto i Jonem Sanzem (TS8) w meczu, który zapowiada się bardzo interesująco!

Jak dotąd czołowe nasiona nie trzęsą się w Belgii. Podobnie jak Lebron i Navarro, Chingotto i Galan (TS3) spokojnie pozbyli się Rubio i Bautisty (6/0, 6/3 w 59 minut). Zmierzą się ze zwycięzcą meczu, w którym obecnie Sanchez i Gutierrez (TS7) zmierzą się z Chamero / Garcia.

W przypadku dziewcząt pary 1, 3, 4, 7 i 8 również wykonały dziś rano zadanie. Dołączyli do rozstawionych z miejsc 5 i 6, którzy wczoraj zakwalifikowali się do ćwierćfinału. Czekamy teraz na ostatni mecz kobiet tego dnia, żeby przekonać się, czy uda nam się chociaż sprawić niespodziankę. W tym meczu francusko-argentyńska para Bidahorria / Collombon zmierzy się z numerami 2 Brea i Gonzalez. Czy wierzysz w ten wyczyn?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !