Cztery lata później był to wielki powrót charakterystycznej pary na zawodowy rynek padel : utworzony przez Paquito Navarro et juan lebron. W rewanżowym meczu Andaluzyjczycy nie oddalili się daleko od wyjścia, prowadząc w pewnym momencie 6/3 2/0.

Ostatecznie obaj mężczyźni byli autoramibardzo piękna zmontowane vs. Jaime „Chipi” Muñoz i Javi Garcia. Nie możemy jednak powiedzieć, że ten mecz był łatwy dla Paquito i Lebrona, który przeszedł dalej wszystkie emocje podczas spotkania...

Padel Break mówi o „tragikomedia” podczas tego spotkania, gdzie wątpliwości flirtowały z radością i determinacją.

Wątpliwości i obawy

Kiedy oni podążają, Paquito Navarro, bardzo opanowany i spokojny, po prostu oświadcza: „To normalne, że może się to zdarzyć. Pierwszy mecz. Pierwszy turniej".

Paquito potwierdza swoje uwagi słowami analizę ich gry "Nie ranimy w locie, nie ranimy uderzeniem„. Na torze, język ciała jest dość znaczące, biorąc pod uwagę te kilka humorystycznych gestów ze strony Sewilli.

Na ławce Juan Lebron dodaje następujące zdanie: „Nie chcę stracić Paco." Trener Rodrigo Ovide sprawił, że Lebron powtórzył kilka razy: „chcę wygrać", Jak mantra na resztę spotkania.

Powrót nadziei

Taktyka trenera jest zatem zorientowany na vibora autorstwa Paquito Navarro, który zadaje cierpienie swoim przeciwnikom. Aby popchnąć go jeszcze trochę, El Lobo pozwala sobie dodać: „Robiłeś mi to całe życie, dupku„. Kwiecisty język, który jednak zdaje się przynosić owoce, bo obaj panowie są w tym meczu lepsi.

Wreszcie Paquito Navarro i Juan LeBron wyszli z tego trudnego i skomplikowanego meczu. Ich uścisk jest zakończeniem całe to napięcie podczas spotkania.

Ciekawostką jest postawa obu zawodników na torze w Brukseli, choć Juan Lebron podkreślił, że „nienie czułem się komfortowo". Oboje emocjonalni czyli Navarro i Lebron wyszli z tego koszmaru, zachowując w miarę dobry spokój, co może dawać nadzieję na dobre rzeczy na przyszłość.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.