To był jeden z meczów, którego nie można przegapić w tę środę: bezpośrednie spotkanie Alexa Ruiza i Juana Tello oraz spotkanie po tej samej stronie toru Kapitan Ameryka i Momo Gonzaleza.

Po bardzo gorącym pierwszym secie, w którym szybko przegrali w tie-breaku, Momo i Alex byli w stanie odwrócić słabo rozpoczętą sytuację i wygrać pierwszego seta.

Z tyłu Tello i Semmler, zrzeszeni w drużynie po łącznej nieobecności Belasteguina i Vilariño, już nigdy więcej nie byli w stanie zmartwić faworytów. Końcowy wynik 7/6 6/3 dla Gonzaleza i Ruiza, którzy podobnie jak ich rodacy Lebron i Paquito nieco wcześniej, uczcić ich ponowne spotkanie zwycięstwem.

Jutro Andaluzyjczycy zmierzą się z kolejną zreformowaną parą, Belluati / Lamperti, która w dwóch setach (6/4 6/4) dominowała niespodzianką rozpoczęcia sezonu Oria / Sager.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !