Jest bardzo wyjątkowy finał w Brukseli pomiędzy Arturo Coello / Agustin Tapia et Federico Chingotto / Alejandro Galan, bieżący. Choć mecz mógł już dawno zostać rozstrzygnięty, to my zmierzamy w kierunku decydującego trzeciego seta.

Rzeczywiście, nowa para Chingalan miał pięć piłek meczowych w drugim secie (3 po serwisie przeciwnika, 2 po serwisie Alejandro Galana). Z tą różnicą, że błąd sędziego całkowicie wznowi ten mecz, pobudzając a Trochę nieobecny na debatach Arturo Coello.

Po przełamaniu 5/4 Arturo Coello i Agustin Tapia jednocześnie kontratakują. Piłka, która przeleci przez tylną szybę. Tyle że sędzia ogłasza, że ​​obaj zawodnicy dotknęli siatki, zanim piłka wyleci poza boisko.

Zwrócono się o arbitraż wideo, a decyzja jest prosta: „nietknięta siatka„. Jednak jak zapowiedział sędzia trafił do siatki avant czy piłka wyszła poza boisko, punkt należy powtórzyć. Oczywiście Arturo Coello nie jest zadowolony z tej decyzji i rozpoczyna się między nimi długa dyskusja. Na nieszczęście dla Hiszpana decyzja jest nieodwołalna.

Zirytowany Arturo Coello rzuca piłkę. Będzie go to kosztować ostrzeżenie…co oczywiście nie będzie mu odpowiadać. Jeśli założy swoje zachowanie „zjadliwy„, mówi do sędziego następujące zdanie: „Kto daje ci ostrzeżenie za błąd, który właśnie popełniłeś?"

W każdym razie pozwoli to numerom 1 świata wrócić do tego meczu i wszędzie wrócić do seta!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.