Jeśli mamy wczoraj byłem świadkiem trzech niespodzianek wśród pań w 1/XNUMX finału PXNUMX Meksyku PNB, zaobserwowaliśmy, że wśród mężczyzn górne nasiona były w dobrej kondycji.

Meksykański upał nie przeszkadza faworytom w wykonaniu zadania. Rzeczywiście, spośród pierwszych ośmiu par zawodów tylko Fernando Belasteguin i Lucho Capra (Ts6) nie dostaną się do ćwierćfinału w najbliższy piątek.

Co imponujące, „Wielka Trójka” przegrała łącznie tylko osiem gier. Pary, których koniec został już zarejestrowany, Sanyo / Paquito i Chingotto / Gonzalez, również dały radę. Pokazują, podobnie jak Lebron/Galan, że po ogłoszeniu rozstania całkiem możliwe jest dobre granie.

Ze swojej strony młodzi ludzie o długich zębach potwierdzają trend z poprzednich turniejów: w ćwierćfinale dobrze zaprezentowały się pary Nieto / Sanz, Yanguas / Garrido i Alonso / Arroyo.

Sugeruje to kilka bardzo dobrych gier w ten piątek, w tym Zemsta Kataru który pachnie proszkiem... Oto plakaty kwater męskich:

  • Coello / Tapia (Ts1) kontra Chingotto / Gonzalez (Ts5)
  • Lebron / Galan (Ts2) kontra Yanguas / Garrido (Ts7)
  • Stupaczuk / Di Nenno (Ts3) vs Nieto / Sanz (Ts8)
  • Gutiérrez / Navarro (Ts4) kontra Alonso / Arroyo

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube z Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !