Po Doha, Rzymie, Paryżu i Madrycie przyjdzie kolej na Mendozę, ładne argentyńskie miasto położone na zachodzie kraju, w Andach, kilka kilometrów od chilijskiej granicy, aby gościć najlepszych graczy na świecie. ten pierwsze międzylądowanie w Ameryce Południowej.

Mistrzowie pałacu spotkają się od 08 do 14 sierpnia 2022 roku na „Aconcagua Arena”, imponującym zadaszonym stadionie, który może pomieścić co najmniej 9 osób. Co więcej, według naszych kolegów z Los Andes, 80% biletów zostało już sprzedanych!

Jeśli chodzi o obiekty, to wybieg będzie miał trzy wspaniałe tory, jeden centralny i dwa tory klejone, które pozwolą publiczności na jednoczesne oglądanie dwóch meczów.

Arena-Mendoza-First-Padel-
Arena Aconcagua

Okazja turystyczna

Ministerstwo Turystyki i Sportu uważa, że ​​konkurs ten jest prawdziwą szansą turystyczną i gospodarczą dla kraju, ponieważ umożliwi lepsze poznanie różnych regionów Republiki Argentyny i wyróżnienie miast innych niż stolica.

To wydarzenie jest tak wyczekiwane, że zostało nawet uznane przez rząd za „o znaczeniu turystycznym i sportowym”.

Ile punktów za ten P1?

Przypominamy, że na torze istnieją 4 kategorie turniejów Premier Padel : Major, Finały, P1 i P2. Oto jak działają:

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.