Nieobecny na WPT Malaga Open, ponieważ nie było Stupy nie wyleczył się wystarczająco z obrażeń odniesionych podczas Premier Padel Madryt P1, Superpibes będą tam o godz Mendoza.

Ma to Martin Di Nenno potwierdzone na Instagramie, on i jego partner są gotowi na powrót. Jutro w Mendozie zaczną w tym Premier Padel P1 jako rozstawienie numer 2 przeciwko swoim rodakom Francisco Britos i Mauricio Rivero, którzy cieszą się wild-card.

Ten turniej zapowiada się szczególnie interesująco, ponieważ wszystkie najlepsze pary w padel na całym świecie są obecne. W prawej części tabeli, gdzie znajdują się Superpibes, znajdziemy w szczególności Chingotto / Navarro, Ruiz / Tello oraz Sanz / Nieto. Z drugiej strony nie jest źle z Coello/Tapia, Lebron/Galan, Sanyo/Momo, Bela/Yanguas, Capra/Sanchez...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !