"rynek"Z Premier Padel będzie koniec grudnia i początek stycznia. Podsumowujemy nowe pary, które się utworzyły.

Mężczyźni

Wśród mężczyzn, pomimo pewnych plotek o separacji, pierwsza trójka zdecydowała się skupić na ciągłości. Zwykle będziemy więc mieli nową bitwę na bardzo wysokim poziomie pomiędzy Lebronem / Galanem, Coello / Tapią i Stupaczukiem / Di Nenno.

Z tyłu nastąpiła jednak zmiana, gdyż w okresie poza sezonem utworzyły się pary 4, 5 i 6. Sanyo i Paquito reformują duet, który szczególnie sprawdził się kilka lat temu, Momo i Chingotto łączą siły, aby stworzyć duet, który będzie bardzo trudny do pokonania, a Bela jest zachwycona ponownym połączeniem sił z leworęcznym: Lucho Caprą.

Z wielką uwagą będziemy śledzić nową, ultrautalentowaną w 100% andaluzyjską parę: Garrido / Yanguas.

Z tyłu utworzono kilka nowych par, które miały zbliżyć się do czołowej 16-stki: Sanchez / Rubio, Gutiérrez / Campagnolo, Belluati / Fernandez…

Femmes

Jeśli chodzi o kobiety, sytuacja jest mniej więcej taka sama, gdyż czołowa trójka pozostaje bez zmian, a ścigające zdecydowały się na zmiany. W Top 3 tworzą się dwie pary Araujo / Riera i Jensen / Castello oraz powstają dwa duety Salazar / Icardo i Osoro / Virseda.

Nowa para Castello Jensen 2024

W Top 30 również zgłaszamy kilka zmian, z parami, które chcą spróbować skorzystać z przejścia na emeryturę bliźniaków Alayeto, aby zbliżyć się do Top 16. Będziemy mieli: Fernandez / Rufo, Iglesias / Las Heras, Bidahorria / Kolumbijczyk…

Która z nowo powstałych par będzie Waszym zdaniem najliczniejsza w 2024 roku?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !