Po ponad ośmiu miesiącach nieobecności na boisku, Argentyna Julia Bidahorria przygotowuje się do powrotu na tor razem z nimAlix Collombon, w P1 w Acapulco, za dwa tygodnie.

Jak widać, właśnie ukazała się lista zawodników obecnych w Meksyku. A jeśli jest wśród najlepszych par, tak żadnych zmian wartych odnotowania, czy to wśród mężczyzn, czy kobiet, nadal odnotujemy powrót Juliety Bidahorrii, od lipca 2023 kontuzjowany w kolano.

Wiedzieliśmy, że jego powrót jest nieuchronny i tyleAlix Collombon niecierpliwie na niego czekała. Ten ostatni musiał rozpocząć sezon z dwoma innymi zawodnikami (Amandę Girdo w Riyadzie i Jessica Ginier w Doha). Odtąd będzie mogła wreszcie ewoluować u boku swojego partnera sezonu.

Podejrzewamy także, że ten turniej będzie sprawdzianem dla Juliety Bidahorrii, która w ubiegłym roku przeszła rekonstrukcję więzadeł prawego kolana. Argentyna z pewnością będzie potrzebowała trochę czasu, zanim będzie gotowa na 100%. Jak widać z Barbarą Las Heras, dotknięty podobną kontuzją, nigdy nie jest łatwo wrócić na boisko po długiej nieobecności...

W związku z tym będziemy mieli Francuza w głównym losowaniu w Acapulco, ale od tego czasu będziemy mieli także Francuza w kwalifikacjach Carla Toully jest wymieniony obok Margarida Fernandes. Mogłaby w nich być druga Francuzka poprzedniod kiedy Melissa Martin i jej partnerka Bruna Albuquerque Melo zajmują trzecie miejsce na liście oczekujących.

Ze strony panów, 5 francuski zaatakuje kwalifikacje: Thomas Leygue, Maxime Moreau, Johan Bergeron, Dylan Guichard i Bastien Blanqué.

Na liście oczekujących na turniej 7 innych Francuzów mam nadzieję, że uda mi się wejść do tabeli kwalifikacyjnej: Julien Seurin, Manu Vives, Nallé Grinda, Thomas Vanbauce, Dorian De Meyer, Philémon Raichman i Maxime Joris.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.