Drugi turniej i druga eliminacja w 1/8 finału dla Alexa Ruiza i Juana Tello, którym wyraźnie brakuje pewności siebie…

Stowarzyszenie Tello / Ruiz nie przekonało do końca w 2023 r., na razie ci dwaj potężni i utalentowani gracze zdecydowali się kontynuować w 2024 r. Prawdziwy projekt, czy z braku lepszego określenia, tak naprawdę nie wiemy, ale faktem jest, że Ale i Juan zaczynali po tej samej stronie toru i w tej chwili mają trudności ze znalezieniem wrażeń.

Pobici przez niespodziankę Oria / Sager w Riyadzie, ludzie Rodri Ovide zamierzali dojść do siebie w Doha, ale po wspaniałym zwycięstwie nad Perino/Chozasem za wejście do biegu, już pakują walizki.

We wtorek zmierzyli się z parą o zupełnie odmiennej dynamice, która jutro rozegra swój drugi ćwierćfinał. Rzeczywiście, młodzi Alonso i Arroyo są pewni siebie i to widać. Dzisiaj byli w stanie być bardzo silni, gdy było to konieczne, aby wygrać 6/4 7/6 (6). Sukces, który wysyła ich do ćwierćfinału, gdzie będą próbowali zaskoczyć Yanguasa i Garrido, którzy z pewnością będą w siódmym niebie po zwycięstwie dziś wieczorem nad Lebronem/Galanem. Cokolwiek się stanie, spodziewamy się wspaniałej walki pomiędzy młodymi Hiszpanami, którzy znają się bardzo dobrze.

Ze swojej strony wydaje się, że Tello i Ruiz już przechodzą bardzo zły okres. Czy powinniśmy spodziewać się wkrótce separacji? Odpowiedź w nadchodzących dniach…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !