Przejdźmy do 1/8 finału w Doha z kilkoma bardzo dobrymi meczami w przygotowaniu, w tym pojedynkiem Lebrona / Galana z Garrido / Yanguasem, który zapowiada się spektakularnie!

To gala, w której powinniśmy wziąć udział we wtorek w Katarze, ponieważ jest tak wiele dużych plakatów.

Będziemy szczególnie śledzić rewanż pomiędzy Navarro / Gutiérrezem i Esbri / Alonso, młodym Arroyo i Alonso, który będzie próbował znokautować siódmego rozstawionego Ruiza / Tello, któremu brakuje pewności siebie, ale także Belę i Caprę, którzy będą próbować szukać w pierwszym ćwierćfinale z mocnym Pablo Cardoną i Javim Ruizem. Spodziewamy się także dużej walki par 7 (Bergamini / Ruiz) i 8 (Nieto / Sanz) i oczywiście wspomnianego na wstępie stuprocentowego hiszpańskiego szoku: Lebron / Galan vs Garrido / Yanguas. Czy Andaluzyjczycy Miguel i Javi, rozczarowujący w meczu ze Stupą/Di Nenno w Riyadzie, mogą podać w wątpliwość rankingi?

Wśród dziewcząt czeka nas kolejny rewanż, ten pomiędzy Castello / Jensen i Castello / Sirvent, ale także mecz nowych par: Triay / Fernandez vs Rufo / Martinez. Ortega i Virseda również będą mieli do rozegrania bardzo gorący mecz z Talavanem i Rodriguezem. Ostatecznie, cokolwiek się stanie, w ćwierćfinale znajdzie się para outsiderów, ponieważ Sharifova i Carnicero, którzy wczoraj spadli z rozstawionymi z 6 Araujo / Riera, zmierzą się dziś z parą 14, Orsi / Lobo.

Krótko mówiąc, rozumiesz, to bardzo ważny dzień padel który rozpocznie się w najbliższy wtorek o 13:30!

W programie:

Aby śledzić mecze:

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !