Teraz kolej na francuskich zawodników, którzy zadebiutują na torze w Katarze, po koszmarnym dniu dla mężczyznwczoraj w Doha.

Na korcie zadebiutują trzy Francuzki: Wendy Barsotti, Carla Toully et Elodie Invernon. Przypominamy, że w losowaniu głównym tego turnieju znajdą się już dwie Francuzki: Alix Collombon, francuska numer 1, będzie ewoluować wraz ze swoim byłym partnerem, Jessica Ginier.

Carla, Élodie i Wendy już od dzisiaj będą próbowały dołączyć do swoich rodaków przy stole finałowym, podczas pierwszej rundy kwalifikacji. Rozpoczną się mecze o godzinie 13czasu lokalnego (11:117 we Francji), z Carlą Touly i jej partnerką Margaridą Fernandes (XNUMX).

Wielki mecz od samego początku czeka para francusko-portugalska, gdyż obie zawodniczki od początku zagrają z Holenderką Marcellą Koek (91) i Stephanie Weterings (91), tworząc ziarno numer 4 tych kwalifikacji.

Trzeba będzie poczekać trzecia zmiana dnia spotkać się z dwiema innymi Francuzkami, Wendy Barsotti i Élodie Invernon.

Na korcie 1 Élodie i jej portugalska koleżanka z drużyny, Catarina Santos (123) będą miały trudności zmierzeniem się z parą, w której skład wchodzą w 100% María Castañera Hernández (89) i Mireia Herrada Ruiz (81). rozstawiony z numerem 2 w tej tabeli !

Wreszcie Wendy Barsotti, która zagra na korcie nr 2 z Holenderką Rosalie Van Der Hoek (127), będą musieli także pokonać bardzo trudną parę hiszpańską. Przeciwnikiem pary Barsotti/Van Der Hoek będą Carla Castillo Velarde (104) i Lucia Peralta Exposito (97). Z pewnością ta para nie jest rozstawiona, ale wciąż jest to 7e para tego obrazu…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.