Od tego czasu pary kobiet nie przestają się poruszać Gemma Triay et Marta Ortega zdecydowałem oddzielić, kilka miesięcy po rozpoczęciu ich stowarzyszenia.

To są Lucia Martinez et Lorena Rufo którzy zdecydowali się połączyć siły dla Premier Padel Major Kataru, jak pokazano listę rejestrujących. Można było się tego spodziewać, ponieważ obaj gracze zostali bez partnera, po różnych ruchach par w ciągu ostatnich 24 godzin.

Lorena Rufo, była partnerkaAlix Collombon, postanowił oddzielić się od Francuzki, aby połączyć siły Klaudia Fernandez. Ten ostatni zgodził się jednak zagrać u boku Gemmy Triay (oferując sobie nowy status obok starego numeru 1) i tym samym rozbił parę z Loreną jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

Ze swojej strony Lucia Martinez miała kontynuować przygodę Carmen Goenaga. Ale teraz, po separacji Triay/Ortegi, Carmen Goenaga mogła skorzystać z wezwaniaAranzazu Osoro. 20-latka pożegnała się zatem z Łucją.

Po tym wszystkim znaleźliśmy się w nowym stowarzyszeniu Lucia Martinez / Lorena Rufo. Obie kobiety wskazują odpowiednio na 25e et 21e miejsce w rankingu FIP. Razem utworzą się para 11 majora Kataru.

Lorena Rufo, zaledwie 21 latw każdym razie skorzysta z doświadczenia Lucii Martinez, 33 roku.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.